2703
2553
عنوان

همزاد واقعیه؟

970 بازدید | 87 پست

بچه ها من تا حالا اطلاعاتی راجع بش نداشتم

کسی اگه اطلاع داره بیاد بگه

میگن این که حس میکنی یه نظر پشت سرته یا نگات میکنه و اینا از همزاده

اگه هم میگید نیس پس چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من شنیده بودم یکی از همسایه های مامان بزرگ اینا 

همزاد داشت

کارای مزرعه و ایناش خیلییییییییی زود تموم میشد

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️

من موهام کوتاه کنم  چنان مررریض میشم ک خد داند ....چون همزادم بدش میاد موهاش کوتا بشه

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
2714
همزاد چیست؟
تا به حال بارها و بارها برای همه مان اتفاق افتاده است که مثلا اتفاقی که می افتد میگویند کار همزاد توست! یا بلاخره به هر نحوی هر چیزی را به عامل سومی به نام همزاد ربط میدهند! ولی اصلا این همزاد چیست؟ از قدیم الایام عده کثیری بر این باور بوده اند که همزمان با تولد هر انسانی, یک نسخه مشابه او از جنس جن و یا پری نیز خلق میشود! این جن و پری خلش شده نه تنها ظاهرش شبیه شخص است که شخص تحت تاثیر رفتارهای آن جن و پری (همزاد خود) قرار میگیرد! به طوری که مثلا اگر همزاد ناراحت و یا خوشحال باشد, شخص نیز تحت تاثیر همزاد خود خلق و خویش عوض شده و ناراحت و یا خوشحال میشود! این وجه اشتراک بین شخص و همزادش به صورت دو طرفه میباشد به عبارتی در صورتی که شخص ناراحت و یا خوشحال باشد همزادش نیز تحت تاثیر اون خلق و خویش تغییر میابد! به نقل قول زیر از ویکی پدیا در رابطه با همزاد توجه کنید:
در باورهای قدیمی عوام در ایران چندین موجود افسانه‌ای و تخیلی رواج داشته‌است از جمله موجوداتی به نام همزاد. بنابراین باورها، هر شخص دارای همزادی است که در جایی به نام دنیای از ما بهتران به‌طور هم‌زمان با او زندگی می‌کند و رشدی همگام با آن شخص دارد.
منبع: (ویکی پدیا)
انواع همزاد:
در ادامه این مقاله میخواهیم انواع همزادها را با توجه به باورهای باستانی برایتان ارائه کنیم که دانستنشان خالی از لطف نیست! 😕
انواع همزاد از نظر نوع:
  • همزاد آتشی
  • همزاد بادی
  • همزاد خاکی
  • همزاد آبی
انواع همزاد از نظر خلق و خو:
  • همزاد خوب:
    این نوع همزاد خوبی ها و نیکی را به شخص برابر خود سرازیر میکند!!!
  • همزاد بد:
    این نوع همزاد بدی ها و شر و پلیدی ها را به سمت شخص برابر خود روانه میکند!!!
  • همزاد برابر:
    این نوع همزاد رفتار و خلق و خویی برابر با شخص دارد و هیچ تاثیری بر زندگی او ندارد.
" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

بله راسته خاهر همسایمون توجه نکرد ب همزاد حامله شد بیچاره شده خاهر مث دیونه ها زل میزنه ب در دیوار اخه همزادش مسلمون نبود من خودمم خیلی میترسم اخه بهم گفته دعاکنه ک همزادش فردا بچشو سقط میکنه باید دعا دنبالش باشه همیشه

سرداردلها
2706