2737
2739
عنوان

خواهر شوهر

529 بازدید | 31 پست

سلام دوستان

من یکی از خواهر شوهرام خیلی رو شوهرم تسلط داره 

من تازه باردار شدم اول به اون گفتیم بعدا به مادرامون، خواهرشوهرم گفت هر وقت مریم به مامانش گفت تو ام به مامان بگو اینجوری دلخوری پیش میاد یا زنگ می زنه به شوهرم می گه امروز رفتی به مامانینا سر بزنی 

تازه از ماه عسل اومده بودیم به من می گفت مامانم خیلی به حسین وابسته است اونقدر به بابام وابسته نیست باید هروز حسینو ببینه

می شه راهنمایی کنید 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من که نفهمیدم .از بارداری رفتی ماه عسل

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2742

کمی سیاست و زرنگی قاطی اخلاقت کن

با سردی و حرف محکم از زندگیت دورش کن 

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

اینقد بدم میاد از این خارشوهرای این مدلی...فکر میکنه ملکه اس؟!!!! بگو برو بابا. مادرش اینقدر دوستش داشت نباید براش زن میگرفت. کم کم سعی کن کم محلش کنی ، یه چیزی میگه به حرفش اهمیت نده 

حسین جان میموند ور دل ننه و آبجیش بهتر نبود؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2740

بشین منطقی باهاش حرف بزن و ازش بخواه خودشو بذاره جای تو.و بهش بگو اجازه بده خودتون زندگی کنین و تصمیم بگیرید.اما خب باید از اونورم سعی کنی با سیاست شوهرتو سمت خودت بکشی

فوش که نداده اولندش راهنمایش بجا بود نمیخواست بین تو و مادر شوهرتون اختلاف پیش بیاد دوما حالا نمیخواد هر روز برین اما برین خوبیت نداره جدا کردن پسر از خونوادش

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه

بیخیال شوبزاربچه بیادشوهرت یادش نمیادکه خواهرداره

توهم هرچی گفت گوش نکن که پروبشه درضمن تقصیرخودته که اول به اون خبربارداریتودادی اینجوری بهش اجازه دخالت وتصمیم گیری میدی

خواهر شوهر منم اينطوريه زنگ ميزنه ميگه ب زنت بگو غذا بپزه ببريد خونه بابا

يا زنگ ميزنه بريد شهرستان اين هفته زنتم ببر 

براي بابا پول بريز 

تعيين تكليف ميكنه برامون احساس ميكنه خيلي داناست و خيلي بلده همسن خود منم هست

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
2706