2737
2734
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 31 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بیخیال شوبزاربچه بیادشوهرت یادش نمیادکه خواهرداره توهم هرچی گفت گوش نکن که پروبشه درضمن تقصیرخودته ...

تازه خوب ازدواج کردم تازه دارم می شناسم

شوهرم خیلی دوست داره به خواهراش نزدیک بشم سوالامو بپرسممنم می بینم وابستس اصلا دگ صلاح و مشورت نمی کنم

2740
فوش که نداده اولندش راهنمایش بجا بود نمیخواست بین تو و مادر شوهرتون اختلاف پیش بیاد دوما حالا نمیخوا ...

چه ربطی داره کسی قصد جدا کردن نداره ولی شوهر من عاقله 24 ساعته در خدمت خانوادشه خواهرش حق نداره دخالت کنه

چجوری سمت خودم بکشم هرجا می ریم باید با خانواده اون بریم

مثلا از وسط هفته یه برنامه دونفره بچین باهاش هماهنگ کن با زبون خوش باهاش حرف بزن بگو بریم فلان جا.یا برنامه بچین دوستانه با دوستاتون برید بیرون.باید ببینی لم شوهرت چیه دیگه

تازه خوب ازدواج کردم تازه دارم می شناسم شوهرم خیلی دوست داره به خواهراش نزدیک بشم سوالامو بپرسممنم ...

شوهر منم اوایل ازدواج میگفت همه سوالاتو از خواهرم بپرس. هر چی اون میگه بکن

منم میگفتم چشم. اما میدیدم خودم بهتر از آبجیش میدونم، واقعا هم بهتر میدونستم. کم کم تو هر چیزی و هر هنری نشون دادم که ازش بهترم. خیلی وقتا پیش شوهرم میگفتم خواهرت خیلی خوب فلان کار رو انجام داد و خیلی خوب شد بهش گوش دادم. راست هم میگفتم. ولی فلان جا به نظرم باید این کارو کنیم و خواهرت اینو نمیدونه یا خیلی آروم آروم اشتباهاتشو بهش گفتم. الان دیگه فهمیده که خواهرش خدا نیست و خیلی جاها من از اون بهتر عمل میکنم. البته من همیشه وایه هر کاری نظر همه رو میپرسم و بهترین کاری که دلم میخواد انجام میدم. الان خواهر شوهرم داره دستش میاد که از اون زرنگ تر هم هست. البته در کل باهاش خوبم و خیرشو میخوام

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
2706