2733
2739
عنوان

چرا سرخطی میزنید؟؟؟ ​

| مشاهده متن کامل بحث + 3998 بازدید | 268 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا گفتین درمورد دی صحبتی ندارین؟

خب چون اینجا زیاد سفارش به خرید شده،من حرفی میزنم میگن تو میخوای ما سو  نکنیم،براهمین سکوت میکنم

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
خب چون اینجا زیاد سفارش به خرید شده،من حرفی میزنم میگن تو میخوای ما سو  نکنیم،براهمین سکوت میکن ...

خب مگه افزایش سرمایه نداره پس سهم محکوم به رشد هست شما میگین ینی رشد نمیکنه؟ من تک سهم دی هستم

2728
خب مگه افزایش سرمایه نداره پس سهم محکوم به رشد هست شما میگین ینی رشد نمیکنه؟ من تک سهم دی هستم

خب دیگه همین دید شماهست که باعث میشه صحبتی ازش نکنم،ولی دلیل اینکه افزایش سرمایه داره چیه؟

بعد من راجب ورود جدید به سهم نظری ندارم وگرنه کسی که داره باید استراتژی دیگه ای رو لحاظ کنه بسته به قیمتی که خریده

خب دیگه همین دید شماهست که باعث میشه صحبتی ازش نکنم،ولی دلیل اینکه افزایش سرمایه داره چیه؟ بعد من ر ...

الان میشه بیشتر توضیح بدین من خودم با مشورت وارد شدم تقریبا ۴۰ درصد تو سودم برنامه داشتم تا قبل مجمع نگه دارم واینکه تازه وارد بورس شدم وهمون اولم دی گرفتم دوروز هم ک منفی خورد

الان میشه بیشتر توضیح بدین من خودم با مشورت وارد شدم تقریبا ۴۰ درصد تو سودم برنامه داشتم تا قبل مجمع ...

ببینید دی بدهیش خیلی زیاده،خیلیییی زیاد،4 بانک تمام ورشکسته داریم که بانک  سرمایه کلا نابود شد

که البته بهترین وضعیتو تو اون  4 تا بانک بانک دی داره ولی خب ورشکسته ورشکستست،حالا میخواد چیکار کنه از ورشکستگی دربیاد؟

افزایش سرمایه بده 

خب بانکها برای افزایش سرمایه باید از پل بانک مرکزی عبور کنند و بعد سازمان که کار رو دوبرابر سخت میکنه

حالا برسیم به اینجا

چرا بانک دی رو میخرن؟

چون باید افزایش سرمایه بده،اونم افزایش سرمایه سنگین

تا اینجا اوکی،ولی اگه تو این راه مشکلی پیش بیاد و شرکت نتونه جلو بره بنظرتون چه اتفاقی میفته برای دی؟

اگه بانک همه چیو خوب پیش ببره یک هفته قبل از مجمع خارج شدن منطقیه یا حتی دوهفته

ولی ورود تازه منظقی نیست اونم برای افراد تازه کار،حالا بخواد ازینجا 200 درصد دیگ همسود بده 

چون عملا قمار محسوب میشه

البته این نظر منه

2738
بنظر شما اگه افزایش سرمایه بیاد رو کدال بازم ریسکه موندن تو سهم؟

اول باید پیشنهاد بیاد

بعد حسابرس تایید کنه

بعد سازمان تایید کنه 

بعد مجمع برگزار بشه که چون شناوری سهم زیاده احتمال داره تشکیل نشه دور اول و احتمالا از یک هفته مونده به مجمع منفی میشه

بعد دور دوم ایا برگزار شود ،نشود و....

حالا هرکدوم این مسائل اگه اونی که سهامداران انتظار دارن پیش نره سهم منفی میشه

و شما باید بعنوان سهامدار از ریسکاتون مطلع باشید

(دیدم اینجا سیگنالش میکنند بعد میگم چرا میگه افزایش سرمایه داره خب میگم چند درصده میگن زیاد  ،حواستون باشه دیگ)

سلام،شب خوش،ممنون ميشم نظرتونو در مورد ميدكو بگين،سهم خوبى هست براى نگهدارى؟

شناختی روش ندارم

2706