2733
2739
عنوان

چرا سرخطی میزنید؟؟؟ ​

| مشاهده متن کامل بحث + 3998 بازدید | 268 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسکرین شات هامو میشه تو صفحه قبل ببینی بهم بگی خریدام خوبه؟پیشرفت داره؟بفروشمش یا نه دمت گرم

بازار خوب بشه اکثرشون خوب هستند و برمیگردند ان شاءالله

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
2740

من تازه واردم فقط عرضه اولیه میخرم😄

دارا دوم رو بخرم؟ سودش خوبه ؟ مثل عرضه اولیه ها همش مثبته؟😅

چند روز پیش یکی تو ی کانالی میگفت بعدا نمیشه راحت فروختشون 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
من تازه واردم فقط عرضه اولیه میخرم😄 دارا دوم رو بخرم؟ سودش خوبه ؟ مثل عرضه اولیه ها همش مثبته؟😅 ...

باید صبر کنیم فعلا نظر قطعی نمیشه راجبشون داد

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
فملی.خودرو.شبندر.فولاد.وبصادر.دارایکم اینا تو ضررن

ما هم غیر از فملی بقیه را داریم توی ضرر. والا بخدا ما تا حالا 1000 تومن هم از ب.رس سود نکردیم اگر فقط عرضه اولیه خریده بودیم خوب بود

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
این که اره آخرش یه روزی مثبت میشه ولی کی خدا داند

اینام یه چیزی شنیدن که منفی طبیعیه بالاخره مثبت میشه متوجه نیستن این دیگه شرایط ویژه ایه کل بازارمتفیه

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم