2733
2739
عنوان

چرا سرخطی میزنید؟؟؟ ​

3998 بازدید | 268 پست

ببینید از سرانه خریدار تابلو هست کسایی که سهمو خریدن پولهای ریز و خورد اوردن و چون اسمشو شنیدن سریع سرخط زدن

اصلا به اینکه باید خرید کرد الان یا ن کاری ندارم ولی وقتی صفی انقد سنگینه میشه بزاریم باز بشه و بدور از هیجان تصمیم بگیریم نه این مدلی

سرمایه رو حتی از جوب هم پیدا شده باشه نباید اینجئری اتیش زذ

نکنید با مال خودتون اینکارهارو  

چرا نزدیک50000 هزار نفر باید سر خط بخرن اخه؟

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من امروز عجب دسته گلایی آب دادم

صبح توو مثبت خریدم و ظهر همه منفی شدن

خاک بر سرم

چرا اینجور شدن امروز پالایشی ها

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2731
وای من امروز عجب دسته گلایی آب دادم صبح توو مثبت خریدم و ظهر همه منفی شدن خاک بر سرم چرا اینجور ش ...

وااا چرا تو این شرایط سهم خریدی چند روز هنش منفی هست نباید خرید می زدی

کاربر ترکیده ام 😎برا مادران بی بچه و بخت گشایی دخترهای مجرد و حاجت روایی هممون یه صلوات محمدی پسندبفرستین😍😍😍😍😍 

من صبا و دی دارم همش منفی میخوره فکر کنم اینطور پیش بده باید یه چیزی هم دستی بدم😒😒

امیدی هست بهتر شه؟؟

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2738
😐😂😂...نگران نباش مثبت میشن

این که اره آخرش یه روزی مثبت میشه ولی کی خدا داند

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

من خیلی سر در نمیارم ولی میدونم هرکسی نمیتونه سر خطی خرید کنه و اصلن کارگزاری ها راه نمیدن شوهرم چند روز پیش با راهنمایی یکی از دوستاش عضو یه کارگزاری شده که میگه میتونه با اون سرخطی خرید کنه سرعتش خیلی خوبه و اینها اگه اطلاعات داشته باشی و بدونی یه سهم قراره رشد کنه تو همون روز باید بتونی سرخطی بگیریش و گرنه گیرت نمیاد

وااا چرا تو این شرایط سهم خریدی چند روز هنش منفی هست نباید خرید می زدی

دیشب درمورد پالایشی ها از استارتر  سوال کردم

امروز هم تو پایین ترین قیمت سفارش زدم اما دیدم صف داره جمع میشه گفتم دیگه گیرم نمیاد 

قیمت بالا که شد سهم بهم رسید و بعدش شروع کرد نشستن

مگه قرار نبود پالایشی ها مثبت باشن امروز

دارا دوم که هست پس دلیلش چیه این تشنج

وای من امروز عجب دسته گلایی آب دادم صبح توو مثبت خریدم و ظهر همه منفی شدن خاک بر سرم چرا اینجور ش ...

پالایشی باز بهشون امید هست

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
دیشب درمورد پالایشی ها از استارتر  سوال کردم امروز هم تو پایین ترین قیمت سفارش زدم اما دیدم صف ...

تو این اصلاح بازار وقتی تعادل نداره 

بنطرن ن باید خرید کرد ن فروش 

کاربر ترکیده ام 😎برا مادران بی بچه و بخت گشایی دخترهای مجرد و حاجت روایی هممون یه صلوات محمدی پسندبفرستین😍😍😍😍😍 
2706