2733
2739
عنوان

چرا سرخطی میزنید؟؟؟ ​

| مشاهده متن کامل بحث + 3998 بازدید | 268 پست
فروش سهم رو ؟ مثل خریدش میمونه چه کارگزاری هستید؟

مفید هستم.به یه بدبختی خوردم ممکنه پولمو با ضرر و بدونصرر در بیارم کلا از بورس.باید دونه دونه بفروشم؟دعات میکنم یادم بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من صبا و ذوب و چیکار کنم؟  صبا رو شنبه رد کنم؟

صبارو اگه قیمت مناسب خریدید نگه دارید

ذوب بلندمدتیه و نگهداریش بنظر بهتر میاد تو این قیمت الان

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
2728
عزیزان به بورس بصورت میان مدت یا بلند مدت نگاه کنید,بدون دانش اصلا وارد نشید,اگه دنبال سود کوتاه مدت ...

منم احتمال داره همه رو بفروشم فقط عرضه اولیه نگه دارم.چه ساعتی باید بفروشم.چقدر زمان میبره فروش بره؟به اون قیمت پایینی باید بفروشم یا بالاتر؟

2740
عزیزان به بورس بصورت میان مدت یا بلند مدت نگاه کنید,بدون دانش اصلا وارد نشید,اگه دنبال سود کوتاه مدت ...

من دیدم بلند مدت هست ولی پرتفوی چک میکنم گاهی میبینم بیشار سهمام منفی شدن و رفتم تو زیان مخصوصا فولاد ی تومن تو ضررم الان میترسم قیمتش برنگرده 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
مفید هستم.به یه بدبختی خوردم ممکنه پولمو با ضرر و بدونصرر در بیارم کلا از بورس.باید دونه دونه بفروشم ...

بله باید دونه بدونه بفروشید

امروز به یکی توضیح دادم بزارید ببینم پیداش میکنم بفرستم اینجا

بدون دانش از چی نوسان بگیرن؟

2706