2737
2734
عنوان

مامان هایی که دوتا بچه دارین

371 بازدید | 51 پست

نظرتون درمورد بچه دوم چیه؟ پشیمون نشدید چرا دومی و آوردید؟ سختی اش چطور بود؟

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

ب هیچ عنوان پشیمون نیستم

تازه میگم اونی ک یکی آورده هنوز طعمی از ماددی رو نچشیده

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب هیچ عنوان پشیمون نیستم تازه میگم اونی ک یکی آورده هنوز طعمی از ماددی رو نچشیده

من سر پسرم خیلی اذیت شدم هم سر زایمان هم بچه ای بود بدخواب رفلاکس داشت حساس بود هرجا میرفتم غریبی میکرد الان دوسالشه خوب شده ولی یاد اون روزها میفتم از اوردن دومی پشیمون میشم

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2728

با این که شاغلم به هیچ عنوان ناراحت نیستم وپشیمون شیرینی های خاص خودش رو داره وبرای بچه اول خیلی خیلی بهتره در هرسنی که میخواد باشه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
من سر پسرم خیلی اذیت شدم هم سر زایمان هم بچه ای بود بدخواب رفلاکس داشت حساس بود هرجا میرفتم غریبی می ...

منم سر اولی خیلی اذیت شدم ولی دومی خیلی خیلی بهتر بود

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
2740
من سر پسرم خیلی اذیت شدم هم سر زایمان هم بچه ای بود بدخواب رفلاکس داشت حساس بود هرجا میرفتم غریبی می ...

عزیز قرار نیست همه ی بچه هات شبیه هم باشن

بچه های دوم خییییلی آرومترن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
با این که شاغلم به هیچ عنوان ناراحت نیستم وپشیمون شیرینی های خاص خودش رو داره وبرای بچه اول خیلی خیل ...

پسر من سه سال و سه ماهشه دومیم دوسه هفته دیگه میاد به نظرت با هم همبازی میشن؟

عزیز قرار نیست همه ی بچه هات شبیه هم باشن بچه های دوم خییییلی آرومترن

انشاله همینطور باشه

منم سر اولی خیلی اذیت شدم ولی دومی خیلی خیلی بهتر بود

خوب خداروشکر  من همش میترسم دومی بدتر باشه