2737
2739
عنوان

مامان هایی که دوتا بچه دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 51 پست

دوستان فاصله ی سنی بچه های من دوسال و دوماهه.... و نگهداری و توجه کردن بهشون تقریبا شبیه دوقلوها بود

باتوجه ب تجربه ای ک دارم میگم فاصله یه سال خیلی بهتره درسته ب شدت سخت تر میشه ولی عااالیه.

پسر من هرچی ب سن ۳سال نزدیک میشه حسودتر میشه و کاملا متوجه همه رفتار و توجهات پدر مادر میشه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
بچه ها بنظرتون تفاوت سنی ۵ سال زیاد نیست؟همش خودمو سرزنش میکنم ک چرازودتر اقدام نکردم 

نه عزیز. هنوز دیر نشده

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من جونشون برا هم در میره البته من هردو پسر هستن  اینکه اصلا از اینکه بینشون فاصله زیاد هست پشی ...

خدا حفظشون كنه
بچه هاى منم همينن
بعضى وقتا حس ميكنم دخترم بيشتر از من داداششو دوست داره

بچه نعمته که خدا میده اولی دومی نداره ولی به نظرم بچه های دوم هم مهربون میشن هم عاقل وآروم پسرمن که اینطورهه تن تن میاد دستامو بوس میکنه بغلم میکنه دیروز دندونم درد میکرد داشت فشارمو میگرفت میگفت فشارت بالاس  پتو میکشید روم خونه رو جمع میکرد🤗🤗😊😊

خدا حفظشون كنه بچه هاى منم همينن بعضى وقتا حس ميكنم دخترم بيشتر از من داداششو دوست داره

راحتیم به خدا 

اگه قرار بود بچه بیشتری داشته باشیم با فاصله کمتر ولی حالا که قراره دوتا باشن فاصله بیستر بهتره بزرگتره بره سر زندگیش کوچیکتره هست از طرفی برای سر وسامون دادن بهشون وقت وپول لازم داریم 

2738
بچه نعمته که خدا میده اولی دومی نداره ولی به نظرم بچه های دوم هم مهربون میشن هم عاقل وآروم پسرمن که ...

انشاله همینطور باشه خدا برات حفظش کنه 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
بچه نعمته که خدا میده اولی دومی نداره ولی به نظرم بچه های دوم هم مهربون میشن هم عاقل وآروم پسرمن که ...

ای جوووووووووونم

خداخیرش بده😍😅

منم مث تو دقیقا خیلی،زجر،کشیدم.هنوز،دوسالش نشده اما باز،هم خیلی شیطونه و وقتم و کاملا میگیره.بنڟرم تا به حالت روحی،و جسمی،خوبی،نرسیدی اقدام نکن چون خیلی بی اعصاب میشی.منکه الانش اعصابی نمونده برام.فکرشو کن حامله شی با اون شکم هی،بخای،یه بچه دوسالرم جمع،کنی.مجبور،شی،بغلش کنی.باور،کن از،دور،قشنگه.من دیدم کسایی چقدر،زجر،کشیدن.پیر،شدن.شانس،بیاری،بچه دومت اروم باشه.ولی،اخه مگه با اما و اگر،و شاید میشه ریسک کرد؟

راحتیم به خدا  اگه قرار بود بچه بیشتری داشته باشیم با فاصله کمتر ولی حالا که قراره دوتا باشن ف ...

دقيقا 

من تا چهارسال اعصابشو نداشتم انقد اذيت شدم از دخترم ،بعد از اونم باردار نميشدم 

منکه تصورشم برام سخته.یه نوزاد ازینور،جیغ و گریه..یه بچه دیگه ام ازونور

بعدشم تازه یکم راحت شدم برم مسافرت یا بعدا باشگاهی،جایی.با اومدن بچه بعدی باز سه سال دیگه خوته نشینم😭