2733
2739
همسرشون پزشک هستن ۱۲سال اونجا زندگی کردن بعد اومدن ایران با هم ازدواج کردند و ۲ سال ایران زندگی کردن ...

اها به سلامتی موفق باشن

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگر قراره دائم در سفر باشیم که پاسپورت رو مقیاسه میکنید من نگفتم کره بده گفتم با فرهنگ , شیوه زندگی ...

منظورم این بود اینجورام نیس ک فرانسه رفاه ش  بیشتر باشه ک شما بگید قابل مقایسه نیستن 

از اینکه آدم خودشو بتونه با کدوم وفق بده اون ی بحث دیگه س 

ولی اینکه بخواد مقایسه کُلیشون کنه اینم ی بحث دیگه س

کره میتونه با فرانسه رقابت کنه 

خواستم بگم ک کم کشوری نیس

سلامت باشی عزیزم به همچنین.ولی اونقدری که باید لذت نمیبره چون آدم احساسی هستش و دوری از خانواده اذیت ...

آخییی الهییی 

کلا مهاجرت برای ادم احساساتی نیست

برادر شوهر من ۵ ساله انگلیسه اصلا دوست نداره برگرده و اونجا خیلی خوشه

2738
OK بپرس

ممنونم عزیزم 

میخوام بدونم قیمت خونه ها برای خرید اونجا چقدره؟

شرایط کار چطوره؟

اگر کسی دوتا آپارتمان بخره و تو یکیش زندگی کنه و اون یکی رو اجاره بده .اجارها طوری هست که خرج خانواده رو بذه؟

منظورم این بود اینجورام نیس ک فرانسه رفاه ش  بیشتر باشه ک شما بگید قابل مقایسه نیستن  از ...

بله حق دارید   اصلا  کمتر نیست ,فرانسه هم علیرغم ظاهر خوبش فقیر زیاد داره
منظور من فقط اینه که از بچگی همش اروپا و امریکا و کانادا تو ذهن ما جا شده و  کمتر  کسی رو میبینی که بره کشور های آسیایی  زند گی کنه

پرسیدم گلم

قیمت هر متر آپارتمان تو استانبول فکر کنم 3961 لیره که میشه 9/5 میلیون که اونم تو استانبول وگرنه بشیکتاش گرون تره که میشه 25 میل فکر کنم 

در مورد اجاره زیاد نمیدونم 

بله حق دارید   اصلا  کمتر نیست ,فرانسه هم علیرغم ظاهر خوبش فقیر زیاد داره منظور من فقط این ...

آره کلا خودمون حتی قانون اساسیمون طبق قانونای فرانسه نوشته شده 

ایرانیم اونجا خیلی زیاده

زبان فرانسویا واسه خودمون قابل تحمل تره

از این جهتا واسه خودمون بهتره 

ولی طبیعت کره رم نمیشه نادیده گرف

قیمت هر متر آپارتمان تو استانبول فکر کنم 3961 لیره که میشه 9/5 میلیون که اونم تو استانبول وگرنه بشیک ...

ممنونم عزیزم 

پس گرون نیست به اون صورت 

شما وکیلی سراغ دارید که مطمئن باشه؟

2706