2737
2734
عنوان

بعد از مرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 218 پست
عسیسم چقدر بچگونه توضیح دادی. پیش خدا، آدم بدا 

واقعیت همینه منتها ما سختش میکنیم هر ادم گناه کاری هم تو جهنم لایه سوزی میشه تا روزی که پاک بشه و به مقصد نهایی برسه

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ادم بدا که توی جهنم هستن

هر ادم گناه کاری با گناهی که مرتکب میشه یه لایه شر دور خودش به وجود میاره که این لایه ها باید تو جهنم بسوزن تا دوباره اون ادم بشه همونی که بود فقط زمان لایه سوزی بستگی به تعداد گناه های ادما داره ولی یه روزی همشون به پایان میرسن

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
واقعیت همینه منتها ما سختش میکنیم هر ادم گناه کاری هم تو جهنم لایه سوزی میشه تا روزی که پاک بشه و به ...

یکی بود میگفت که اصلا جهنم اون چیزی که ما فکر میکنیم نیست در واقع جهنم حاصل رفتارای زشتیه که توی وجود ما رخنه کرده و ذاتمونو کثیف کرده مثلا حرص و طمع و این توی عالم باطن خیلی هزار هزار برابر بیشتر از آتش انسانو زجر میده و تا وقتی این خصلت از وجودش پاک نشه اون فرد نمیتونه به سمت خداش بیاد

از کجا مطمئنید؟

مگر شما از وجود بهشت و جهنم صد درصد مطمئنی که از حرف من نا مطمئن قرار نیست بعدش چیزی باشه هر چقدر زنده ایی باید لذت ببری . تلاش کنی . حقتو بگیری . خطا نکنی و ظلم نکنی که طبیعت به شکل درست خودش ادامه بده و مرگ و میر جز  طبیعت و ما چیطی عیر این نیستیم  ولی چون از مرگ میترسیم و توی زندگیمون به سعادت نرسیدیم یا حقمونو نگرفتیم منتظر پاداش بهشت و یا جهنم هستیم در اصل خودمونو تسکین میدیم 

عقیده شو گفت. هر کسی عقیده ای داره

عقیده نیس میشه گف کفره.بعدم چیزی ک قرآن گفته نمیشه دربارش نظر یه آدمو دخیل کرد عقل ما محدوده قرارنیس چون چیزیو ندیدیم و نمیبینیم وجود نداشته باشه

2738
هیچی تهش نیست نه بهشت نه جهنم مثل بقیه اشیاء و حیوانات وقتی تمام بشی تمام شدی خاموش میشی انگار نبودی ...

😳😳

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
ینی اون دنیایی که خدا مارو میبره تصویر اعمال ما تو همین دنیاست؟

آره باتوجه به عملکردی که تو این دنیا داشتیم باهامون رفتار میشه و اونطور باهامون برخورد میشه که از گناهانمون پاک بشیم 

خدایا خیلی شکرت   
یکی بود میگفت که اصلا جهنم اون چیزی که ما فکر میکنیم نیست در واقع جهنم حاصل رفتارای زشتیه که توی وجو ...

👌👌

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
یکی بود میگفت که اصلا جهنم اون چیزی که ما فکر میکنیم نیست در واقع جهنم حاصل رفتارای زشتیه که توی وجو ...

دقیقا در واقع هیزم جهنم برای هر فردی اعمال اشتباهیه که مرتکب شده