2737
2739
عنوان

بعد از مرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 218 پست
هیچی تهش نیست نه بهشت نه جهنم مثل بقیه اشیاء و حیوانات وقتی تمام بشی تمام شدی خاموش میشی انگار نبودی ...

این چه حرفیه

اصلا درست نیست.

ذات ابدی داره انسان. از این دنیا وارد دنیا دیگه میشه

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چمیدونم ما که ادم خوب ندیدیم

همینایی هم که به ظاهرررر بد هستن خدا خیلی دوستشون داره. اکثرمون میریم بهشت.

ولی قبلش باید تو برزخ بر اساس مقدار گناهانی که کردیم پاکسازی بشیم بعد میریم بهشت بیشترمون.

2731
هر ادم گناه کاری با گناهی که مرتکب میشه یه لایه شر دور خودش به وجود میاره که این لایه ها باید تو جهن ...

میشه توی اون دنیا توبه کرد؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2740

شاید به این شکل ک روحانیون آدمو میترسونن نباشه ولی وجود داره ینی عدل خدا حکم میکنه ک وجود داشته باشه.از طرفی اینهمه تو قرآن گفته ما شمارا بیهوده نیافریده ایم.اگه بهمون عقل داده پس حتما فرقی با گیاه و حیوان و زندگی در چرخه طبیعت داریم.قرار نیس با مردن تموم شیم این منافات داره با حکمت و عدل الهی

اونم پیشه خداست،اول حساب بعدبهشتوجهنم

خدا دلش برامون نمیسوزه میندازمون داخل آتیش؟

مگه نمیگن خدا خیلی بخشنده‌ست،پس چرا میریم جهنم؟

بنظر منکه فقط قاتل‌ها و دزدها باید برن جهنم

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
این خیلی ناعادلانه اس...

خوب اهو بچه دار میشه شیر بچشو میخوره کجاش عادلانست . نهال به درخت تبدیل میشه و درخت به هیزم یا میز و تخته و پرنده ها و بقیه موجوادات زنده ما چون زبان حیوانات و نمیفهمیم دلیل نمیشه بگیم بیاحساس هستن و یا نوع زندگیشون حق و بی انصافی نیست ما موجو هستیم و نوع زندگیمون دست خودمونه ولی اینکه انتظار داشته باشی چون سختی میکشی و یا رنج کشیدی باید پاداشی بگیری یه فریب بزرگه که بتونی سکوت کنی و تحمل 

مگر شما از وجود بهشت و جهنم صد درصد مطمئنی که از حرف من نا مطمئن قرار نیست بعدش چیزی باشه هر چقدر زن ...

کادی ب حرفتون ندارم ولی حرفتون من  یاد ی قضیه انداخت دوتا جنین تو شکم مادرشون بودن یکیشون میگه انگار ی دنیای دیگ هست ک خیلی بزرگ و قشنگه واونجا ی مامان مهربون داریم ک الان ازمون مراقبت میکنه و فلان اون یکی میگه کی تاحالا از اونور خبر اورده این چیزا خرافاته دنیای اصل همین جاست  درصورتی ک دقت کنی رحم مادر کجا دنیای بیرون کجا

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
همینایی هم که به ظاهرررر بد هستن خدا خیلی دوستشون داره. اکثرمون میریم بهشت. ولی قبلش باید تو برزخ ب ...

کی گفته بیشترمون میریم بهشت؟کسی ک نمازنمیخونه روزه نمیگیره میره بهشت؟حتی اگرم بهترین آدم باشه