2737
2734
عنوان

حس بد و منفی نسبت به بعضی آدما

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 37 پست
 درکتون میکنم شاید منم یه زمانی حسی مث الان شما داشتم...۲ سال تمام رو مطالعه کردم رو خودم کار ک ...

حتما میخونمش عزیزم لطف کردی.امیدوارم منم مث تو بشم‌دیگه بیخیال بشم

منم همینجورم گاهی توی اون لحظه دلم میگیره میگم کاش تو جمع دوستام بودم چقدر بده ک مجبورم الان اینجا ...

😫😫😫😫😫😫وای دقیقا.همشم به خودم میگم اینا از تنهایی من تو این شهر دارن سواستفاده میکنن اگه خونواده و دوستای خودم بودن انقد پررو نمیشدن.هر چند فرقی نمیکنه من دیگه ازشون فاصله گرفتم چه تنها باشم چه نباشم.واقعا هم مشکلی با تنهایی ندارم.درونگرام و عادت دارم.اما از اینکه دوتا آدم دورت نیس که باهاشون گاهی خوش بگذرونی یا بهت حس مثبت بدن دلم میگیره بعضی وقتا.دوتا دوست‌دارم با اونام بخاطر کرونا ارتباطمون کم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😫😫😫😫😫😫وای دقیقا.همشم به خودم میگم اینا از تنهایی من تو این شهر دارن سواستفاده میکنن اگه خونواد ...

😭😭😭😭 حسای من

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
منم مشکل اصلی از جاریمه اما مادرشوهرم اینام کمتر از اون نیستن که دل به دلش میدن.وگرنه من آزارم به هی ...

همون دیگه از عفریته همه میترسن مادرشوهره من انگار عروسه جاریم مادرشوهره

2728
همسر منم همینطور اما نمیدونم چه مرگمه که همون دیوارای گاه به گاهم عذابم میده گاهی.کاملا فقط تحمل میک ...

عزیزم خیچوقت کامل قطع رابطه نکن 

فقط تا میتونی خودتو سرگرم کن وقتی بیکار بمونی به چیزای بی ارزش قکر میکنی 

تا خواستی شروع کنی به فکر کردن یه فیلم دانلود کن ببین یه اهنگ بدار برقص کتاب بخون یا هرکار دیگه ای که دوست داری

عزیزم خیچوقت کامل قطع رابطه نکن  فقط تا میتونی خودتو سرگرم کن وقتی بیکار بمونی به چیزای بی ارز ...

مرسی عزیزم آره مشکل من وقت آزاد زیادیه که دارم و ازش استفاده نمیکنم

از رو دو خط نوشته میفهمن کی مقصره

با افکار بیمار گونه میان یه طرفه قاضی میرنو پررو پررو‌میگن ریپ نزن 

نمیدونن اگه یکی وقتشو حروم میکنه توضیح میده یه کورسو امیدی داره که این افکار احمقانشونو اصلاح کنه ولی خب با مقاومت بالا تاکید دارن ریپ نزن توجیهم‌نکن🙄

2740