2410
2553
عنوان

حس بد و منفی نسبت به بعضی آدما

433 بازدید | 37 پست

نسبت به جاری و خواهرشوهرا و مادرشوهرم اینطوری شدم.ینی تمام خانمای خانواده شوهرم.دلیلش هم مفصله.جاریم خیلی آدم مشکل داریه و به بقیه هم‌سرایت داده.میدونمم زیاد پشت سرم دروغ و جفنگیات گفته.الان مشکلم اینه با اینکه ارتباطمو با خونواده شوهرمم کم کردم اما همون دیدارای خانوادگی دیر به دیرم اذیتم میکنه.بخاطر برخوردا و رفتاراشون.خودمم حساس شدم و به هر چیزی ازشون گیر میدم.کسی مث من بوده؟چیکار کنم هیچ حسی بهشون نداشته باشم و انگار نه انگار؟حس میکنم نمیتونم فراموش کنم رفتاراشونو.البته تغییرم نکردن.دوس ندارم کینه داشته باشم

با اجازه اسی

سلام دوستان شاید با خبر باشید که من تاپیک حلقه زدن رو زدم

لطفا اگر حلقه دارید و واقعا میخواید لاغر کنید بیاید تاپیک آخریم(اسمش: گزارش تاپیک حلقه زدن) از فردا میخوایم شروع کنیم قوانین توش نوشته شده اگه دوست داشتید بیاید

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤

اسی ببخش ولی من فکرمیکنم اینجوری که تو نوشتی مشکل از خودته گلم نه بقیه😅

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اسی ببخش ولی من فکرمیکنم اینجوری که تو نوشتی مشکل از خودته گلم😅

از کجا به این نتیجه رسیدی گلم؟منم نسبت به آدمایی که از زندگی کسی چیزی نمیدونن و سریع قضاوت میکنن همین حسو دارم.من سوال دیگه ای پرسیدم.ازتون نخواستم تحلیل کنی من مقصرم یا نه یا بخوام چیزیو ثابت کنم.کامل توضیح دادم چون حوصله کامنتای این مدلیو ندارم

عزیزم ناراحت نشی احساس میکنم بیشتر مشکل از خودتونه... سعی کنید با خودتون کنار بیایید تا بتونید با ا ...

چجوری با آدمایی که همیشه قهرن کنار بیام؟میشه توضیح بدی یاد بگیرم؟

از کجا به این نتیجه رسیدی گلم؟منم نسبت به آدمایی که از زندگی کسی چیزی نمیدونن و سریع قضاوت میکنن همی ...

پرسیدی نظر دادم که چی دعوا داری؟ کامنت پایینیرم ببین که گفته حس میکنم مشکل از خودته یجوری حرف میزنی انگار طلب داری نظرم رو گفتم اونم محترمانه همین🙁🙁

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
پرسیدی تو یه سایت عمومی نظر دادم که چی دعوا داری؟ کامنتپایینیرم ببین که گفته حس میکنم مشکل از خودته ...

کامنت من نامحترمانه بود؟میتونی دوباره بخونی.هم کامنت خودتو هم برا منو و ببینی فرقی باهم ندارن.تو سایت عمومی هم وقتی سوال میپرسی سوالت مشخصه.من نپرسیدم کی مقصره

2714

اسی عیب نداره. شانست گیر آدمای این مدلی افتادی ک از باهم بودن تاثیر گرفتن مثل هم شدن

شماهم بنظرم 🤔برو کلاس. برو سرکار ب فکر پیشرفت باش. کم کم بیخیالشون میشی

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
من نسبت به یکی از فامیلاش. اصلا نمیدونم چرا 🤔 فکرشو بکنید عروس خالش 🙈🙈

کاش برا منم یه نفر بود.یه نفر چیزی نیس.من مشکلم با تمام خانمای خانواده همسرمه.همیشه یا قهرن یا تو قیافه یا با منظور حرف میزنن یا پیش فامیل بدرفتاری میکنن.یجوری که هر چقدم میخوام گاهی نمیتونم بدون عکس العمل باشم.دلیلشم واقعا معلوم نیس جز اینکه جاریم از روز اول باهام قهر بود و پشت سرم حرف میزد.نمیخوام قطع رابطه کنم الانم کم میرم و ساکت میرم و میام و محل هیشکی نمیذارم اما درونا اذیت میشم چون دوس ندارم برم

کاش برا منم یه نفر بود.یه نفر چیزی نیس.من مشکلم با تمام خانمای خانواده همسرمه.همیشه یا قهرن یا تو قی ...

منم مثل تو بودم میرفتم الان نمیان منم نمیرم. استارتر یه کاری جور کن سرت شلوغ شه من از پاییز قصدشو دارم 

2706