2733
2739
عنوان

حس بد و منفی نسبت به بعضی آدما

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 37 پست
اسی عیب نداره. شانست گیر آدمای این مدلی افتادی ک از باهم بودن تاثیر گرفتن مثل هم شدن شماهم بنظرم 🤔 ...

سر کار که نمیرم دو تا کلاس میرفتم اونم بخاطر کرونا خونه نشین شدم.خودمم حس میکنم چون اوقات بیکاریم زیاده انقد روم اثر گذاشته.غریبم هستم.ببین مثلا پیش فامیلم قیافه میگیرن.منم جدیدا دو برابر خودشون قیافه‌میگیرم.من نمیفهمم این اداها ینی چی.همشم میگن چرا کم میاین.میری هم اینجوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا شما اشتباه تشخیص دادین🤗

من نظرم رو گفتم و گفتم حس میکنم نگفتم صدددرصد یکم به کلمات دقت کن گلم☺😉

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
کاش برا منم یه نفر بود.یه نفر چیزی نیس.من مشکلم با تمام خانمای خانواده همسرمه.همیشه یا قهرن یا تو قی ...

عزیزم کاملا درکت میکنم من زن برادر همسرم قبل اینکه بیان خواستگاری گفته بود توروخدا نرین خواستگاری فلانی فکرشو‌کن هنو هیچی نشد کینه و عقده هاشو خالی کرد یه عروس دیگه دارن که بشدت هوچیه و کولی بازی درمیاره مادرشون هم که احترامشون واجبه و در کل خانم‌خوبیه ولی بخاطر سنش و اینکه تابع حرف دیگرانه یه بار خوبه یه بار بد 

شوهرهای اون دوتا خانم هم به تبعیت از خانمهای بی فرهنگشون بد قلق شدن 

2728
خب بهتره که قبل از نظردادن احتمالی یه مقدار بیشتر توضیح بخواین 

من خواستم احتمالی نظر بدم ببخش نمیدونستم باید اجازه بگیرم ازت ریپ نزن گلم رو دقت کن تو امضام☺😊

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2738
منم نسبت به جاریم حس بدی دارم اصلا اصلا خوشم نمیاد زیاد ازش ضربه خوردم 

منم مشکل اصلی از جاریمه اما مادرشوهرم اینام کمتر از اون نیستن که دل به دلش میدن.وگرنه من آزارم به هیچ کدوم نرسیده.البته الان میدونم از بی محلیام میسوزن اونم‌خودشون باعث شدن

منم مثل تو بودم میرفتم الان نمیان منم نمیرم. استارتر یه کاری جور کن سرت شلوغ شه من از پاییز قصدشو دا ...

عزیزم قصد سر کار رفتن ندارم.دوس دارم کلاس برم اونم اگه کرونا بذاره.منم رفت و امدم خیلی کم شده اما قطع نیس بهر حال میبینمشون

مرسی عزیزم اره واقعا از وقتی اومدم اینجا بین خونواده همسرم خوددوستیم کم شده از بس قضاوت شدم

درکتون میکنم شاید منم یه زمانی حسی مث الان شما داشتم...۲ سال تمام رو مطالعه کردم رو خودم کار کردم‌ . خیلی تغییر کردم تقریبا اطرافیان برام اهمیتی ندارن... و الان خیلی خوب میدونم نه تنها تومحیط خانواده همسر بلکه دوست و همکار وخانواده خودمم باید چطوری باشم. 

البته این تایپک که معرفی کردم و تایپیک قبلی همینو دنبال کردم تمرین و تمرین....

سر کار که نمیرم دو تا کلاس میرفتم اونم بخاطر کرونا خونه نشین شدم.خودمم حس میکنم چون اوقات بیکاریم زی ...

منم همینجورم

گاهی توی اون لحظه دلم میگیره میگم کاش تو جمع دوستام بودم چقدر بده ک مجبورم الان اینجا باشم اینا عقده رو من خالی کنن. بعد حس میکنم شاید از حسودیشون باشه. اخه زن داداشمم ک همینجوره باهام. داداشم میگه اخه ب تو حسودیش میشه😣

اگه مشکل از منه ک بابد با دوستامم مشکل داشته باشم. اما تو جمعشون شادم.

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
و مهم همسرته من الان همسرم کاملا متوجهه که مشکل از اوناست و اصلا به من اجبار نمیکنه باهاشون در ارتبا ...

همسر منم همینطور اما نمیدونم چه مرگمه که همون دیوارای گاه به گاهم عذابم میده گاهی.کاملا فقط تحمل میکنم تا تموم شه.اگه بخوام کلا کات کنمم میتونم اما چون خونواده خودم اینجا نیستن و غریبم میگم با اینا دیگه کلا کات نکنم.بهر حال شوهر منم پسرشونه نمیخوام کلا روابطشون خراب شه.اما نمیدونم با این مغزم که تازگیا زوم میکنه رو رفتاراشون چیکار کنم.مریض شدم بخدا.اوایا اینطوری نبودم انقد اهمیت نمیدادم.الانم بهشون اهمیت نمیدما اما انگار انرژی منفی زیادی ازشون میگیرم

من خواستم احتمالی نظر بدم ببخش نمیدونستم باید اجازه بگیرم ازت ریپ نزن گلم رو دقت کن تو امضام☺😊

عزیزم شما نوشتی مخالفی ریپ نزن اونوقت اومدی به من میگی خودت فلانی حتما.خب اینم مخالفته.نمیشه که شما نظر مخالفتو بدی بقیه ندن.بهر حال صلوات بفرستیم بهتره

2706