2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازمنکه بااینکه ۶سالشه واقعا تاتنهامیشیم باهم مخمومیخوره اصلا جرعت نمیکنم بیکاربشینم شروع میکنه😩😩😩😩

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
میگم پویان توروخداااااا انقذ غز نزن😑😑

الان میگم میخوام برم ارایشگاه میگه موهای منم کوتاه کن میگم موهات تازه بلند شده میشه ببندی بعد دوباره میگه موهای من کم بلنده😭😭

وزن اولیه ۶۳ وزن هدف ۵۸
دختر هشت سالم دائم غر میزنه اعصاب نزاشته برام😔😔😔

چرادخترااینجورین اخه اح🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
2740
الان میگم میخوام برم ارایشگاه میگه موهای منم کوتاه کن میگم موهات تازه بلند شده میشه ببندی بعد دوباره ...

دختراعین هوو میمونن برا مامانا😩

دختر هشت سالم دائم غر میزنه اعصاب نزاشته برام😔😔😔

پسر من داره کم کم ۴ ساله میشه ، ببین مثلا دسشو میخوای بگیری ببری بشوری جیییییغ میزنه آی دستم ! دوساعت باهات قهر میکنه! یکم عصبانی شی فقط یکم تند باهاش حرف بزنی عین متتتته هی میگه منو دعوا کردی؟؟؟ سر من داد زدی؟؟؟؟؟ هی اینو تکرار میکنه🤦🏻‍♀️

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2706