2733
2734
عنوان

شوهرم قابل اعتماد نبست

242 بازدید | 6 پست

نه ساله ازدواج کردیم،هیچوقت بمن اعتماد نکرد،مثلا اعتیاد داشت پنهون کرد تا چندسال بعدش من از طریق جاریم فهمیدم،هروز میره مغازه دوستش تاشب،شب میاد میخابه،روزهایی ک سرکاره هم ک سرکاره و من نمیدونم کجاها میره چکارمیکنه،رفته بود پشت سرم بدگویی منو کرده بود ک مثلا کسی نکه زنش چه خوبه و بااین زندگی میکنه،من ازطریق بقیه فهمیدم،حالام یه قضیه ای بین خودم و خودش بود گفتم ب کسی نگه،گفت باشه حتی قسمش دادم،بعد امشب لو داد گفت فقط ب بابام گفتم،منم عصبی شدم گفتم بابات ک بدونه ب مادرت میگه اونم ب کل فامیل!خانوادش زنگ میزنن بش و ازش راجع ب زندگیمون حتی راجع خانواده من میپرسن،بعدوقتی هم تنها میره خونشون از همچی تو زندگیم ب مادرش خبرمیده،اصلانمیتونم بهش اعتماد کنم خستم کرده😔با زن های فامیلش راحت تره تا بامن،کلا از روز اول زندگیمون همش احساس میکردم چیزی رو پنهون میکنه ولی نتونستم بفهمم،خیلی سیاست کثیفی دارن،جوری اموزشش دادن که با پدرومادرش راحت تره ولی من براش فقط مادر بچه هاشم و کلفت خونش

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه مسایل خانوادتو ازش مخفی کن اینجوری شما بهش نگی ایشونم نمیفهمه و نمیتونه جار بزنه

مثلا باهم رفتیم خونه پدرم برای شام،آبگرمکن شون خراب شده صحبت شد بابام گفت فعلا نمیتونم عوضش کنم،چندوقت بعدک رفتم خونه مادرشوهرم تیکه مینداخت قشنک مشخص بود شوهرم رفته بش گفته وگرنه اون ازکجا میدونست،این یه نمونش بود

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
2731
اگر سر صداقت دهنش رو سرویس نمیکنی و نمیترسه از صداقت پس به دروغ و پنهان کاری اعتیاد داره و نمیشه کار ...

بعد عروسیم فهمیدم معتاده ولی ب خانوادم نگفتم و کمکش کردم ترک کنه حتی یکبارم قهر نرفتم ولی اخرش دستم نمک نداشت

مثلا باهم رفتیم خونه پدرم برای شام،آبگرمکن شون خراب شده صحبت شد بابام گفت فعلا نمیتونم عوضش کنم،چندو ...

به خونوادت بگو لطفا پیش همسرت هیچ حرفی بازگو نکنن چون بلندگو دستش میگیره کل شخر جار میزنه فقط در حد سلام علیک باهاش حرف بزنن

به خونوادت بگو لطفا پیش همسرت هیچ حرفی بازگو نکنن چون بلندگو دستش میگیره کل شخر جار میزنه فقط در حد ...

خانوادم ساده ن،ب بابام میگم نگو ،میگه تو کارنداشته باش