2733
2739
عنوان

کی موقع بارداری قوم شوهر ازش مراقبت کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 118 پست

من یه چیزی رو بعد از ازدواجم از ارتباط با دوست و آشنا و به خصوص خانواده شوهر یاد گرفتم نه کاری به کار کسی دارم و نه توقعی ازشون دارم اینجوری راحت ترم تا خودم رو درگیر این مسائل کنم کسی هم بهم بخواد تیکه و متلک بندازه و بی احترامی کنه و توی زندگیم سرک بکشه درجا جوابش رو میدم که حدش رو بدونه جواب احترام رو احترام و جواب بدی با بدی

با ما ک اینجوری رفتار نمیشه 

بهر حال مریضی و روز سخت برای همه هست باید هر دو طرف دست همو بگیرن .خانواده دخترم گناه نکردن هم دخترشونو دادن هم جهاز میدن هم سیسمونی میدن هم نوه طرف رو بزرگ کنن بعضیا یه طوری حرف میزنن بلا نسبت شما ادم به عقلشون شک میکنه

لطفا برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه یا الله بگید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شرایط هرکسی فرق داره من خودم از سه ماهگی خوابیدم ولی واقعا دست خودم نیست شرایطم اینجوریه که مطلق ...

عزیزم از اول خودتو عادت ندی ب تنبلی و کاراتو بکنی همش من یعنی ی جا و نتونی کاراتو بکنی من حامله بودم همون ماه بشدت خوابم میومد بشدت حالت تهووع داشتم چون عقد بودم نمیخاستم کسی بفهمه خونه بابام بودم با همون حالم اونقدر عادی رفتار میکردم بیرون میرفتم ورزش سخت میکردم آخرش بچه سقط شد تو دو ماه و نیمه گی و هیچکس بجز شوهرم نفهمید واقعنم حالم بد بود اون موقع 

میخوام بدونم چه هدیه میگرین ...مثلا طلا میگری یا چی

والا طلا خیلی گرونه اصلا نمیتونم من نظرم اینه که از این قاب عکسای قرانی هست بزرگه دورتادورش نور چراغ مخفیه شبا روشن میشه خواهرشوهرمم دوس داره قیمتشم ششصد هفتصده شاید این گرفتم 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2728
عزیزم از اول خودتو عادت ندی ب تنبلی و کاراتو بکنی همش من یعنی ی جا و نتونی کاراتو بکنی من حامله بودم ...

خب داری میگی سقط شد پس نتیجه نگرفتی از کارات من عمل کردم اصلا نمیتونم از جام بلند شم فقط میرم دستشوییو میام الان بارداریا سخت شده بدنامون ضعیفه

عزیزم خودم سقط کردم با قرص با چهارتا ظرف شستن ک سقط نشد

خب شرایطا فرق میکنه من مجبور شدم سع ماهگی عمل کنم تا بچم بمونه انشالا همه عاقبت بخیر شن

2738

مادرم تهرانه آخه ومریض اینجا فقط ی خاله دارم ، ب حدی رسید بود ک آخر شب شوهرم دنبال خالم بود ک وردارش بیارش درصورتیکه من بخاطر مادرشوهرم ک پیره اومدیم نزدیکش 

وظیفه ی کسی که نیست ولی بعد از زایمان بهتره مادر و خواهر خودت بیان.مخصوصا اگه سزارینی باشی.ادم با ما ...

مادرم تهرانه آخه ومریض اینجا فقط ی خاله دارم ، ب حدی رسید بود ک آخر شب شوهرم دنبال خالم بود ک وردارش بیارش درصورتیکه من بخاطر مادرشوهرم ک پیره اومدیم نزدیکش

بهر حال مریضی و روز سخت برای همه هست باید هر دو طرف دست همو بگیرن .خانواده دخترم گناه نکردن هم دخترش ...

بنظر من اونا هم لطف میکنن عزیزم کلا تو این دوره و زمونه نباید از کسی انتظار داشت

2706