2737
2734
عنوان

کی موقع بارداری قوم شوهر ازش مراقبت کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 118 پست
بهر حال مریضی و روز سخت برای همه هست باید هر دو طرف دست همو بگیرن .خانواده دخترم گناه نکردن هم دخترش ...

نمی دونم چرا با طرز فکر شما مشکل دارم هیچ خانواده ای به پسر مردم جهیزیه نمی ده واسه بچه یه مرد سیسمونی نمی خره بچه هیچ مردی رو بزرگ نمی کنه. همه این کارا را می کنند چون طرفشون دخترشون هست. جهیزیه و سیسمونی رو به دخترشون می دن. بچه دخترشون رو بزرگ می کنند.  از نظر اقتصادی هم حساب کنی نسبت به کمکی که به پسر خانواده میشه خیلی کمتر میشه. برای پسرها خونه می خرن مراسم عروسی و طلا و ... می گیرن تازه خدا آون روز را نیاره ولی سهم ارث پسرا بیشتره. یعنی از ثروت خانواده هم بیشتر پسرا بهره مند میشن. 

خانواده شوهر جیب ما رو نزنن کمک نمیخوایم  والا 

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

مادرشوهر و خواهرشوهر و شوهرم چون از خانواده دورم تا هشت ماه کمکم کردن و بعد با شوهرم رفتیم شهر مادرم اینا و شوهرم تا آخرین لحظه پیشم بود حتی بعد از زایمان هم شب من میخوابیدم  بچه رو ساکت میکند و الان هم که هفت ماه گذشته و ساعت 5صبح باید بره سرکار شبا آگه بیدار شد ارومش میکنه و آگه کاری داشته باشم و شوهرم نباشه میدم دست خواهرشوهر و مادرشوهر م

امضامو بخونید ممنون کاربر 97✅ باگوشیتون بجای وقت تلف کردن در کانالها و پیجهای مختلف کسب درامد حلال کنید و درامدهای شیرینی رو کسب کنید 💪💪🌹بدون ریسک🌹بدون اجاره🌹بدون مالیات🌹بدون پول آب و برق و گاز🌹بدون چشم بله قربان گفتنها🌹بدون نیاز به درخواست مرخصی🌹بدون استرس🌹بدون نیاز به حضور فیزیکی🌹بدون نیاز به مدرک و سابقه کار✅ این حق و لیاقت توست که زندگی کنی که قیمت بگیری نه به هر قیمتی زندگی کنی 👌👌فقط نظاره گر نباشید👌قدر فرصتهای زندگیتون رو بدونید❇️ مشاوره و ‌کسب اطلاع بیشتر👇به آیدی تلگرام :SaraNodratzehi@ پیام بدید
2731
مادرم تهرانه آخه ومریض وقطع نخاعه اینجا فقط ی خاله دارم ، ب حدی رسید بود ک آخر شب شوهرم دنبال خالم ب ...

من بدون توجه به هرشرایطی که دارین گفتم لفظ وظیفه غلطه...

شما انقدر حساسی و حتمااا باید هوسیات برطرف بشه و هی تر و خشکت کنن برو پرستار بگیر

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
نمی دونم چرا با طرز فکر شما مشکل دارم هیچ خانواده ای به پسر مردم جهیزیه نمی ده واسه بچه یه مرد سیسمو ...

خوشبحالت ک طرف شما براپسر خونه میگیرن و عروسی طرف ما یک ریالم خرج نکردن تاحالا خونه رم پدرم خریدن

من بدون توجه به هرشرایطی که دارین گفتم لفظ وظیفه غلطه... شما انقدر حساسی و حتمااا باید هوسیات برطرف ...

هوسیات وخواعرشوهرم میاره ک لطفم می‌کنه مادرش تکون نخورده ازجاش بااینکه مثل دخترشم 

لفظ وظیفه غلطه منظورم وظیفه نیس واقعا ولی استراحت مطلقمو سابقه سه تاسقط 

درضمن ازتوام نظر براپرستار گرفتن نخواستم عقلمون می‌کشه نیاز نیس توبیای بگی خودمون اگ پولمون می‌رسید میگرفتیم

هوسیات وخواعرشوهرم میاره ک لطفم می‌کنه مادرش تکون نخورده ازجاش بااینکه مثل دخترشم  لفظ وظیفه غ ...

من نظرمو گفتم اگه توی تاپیکت میگفتی بیاین حرفزباب میلم بزنین مطمئن باش  نظرنمیدادم 

به من چه اصن

برو بپر به مادرشوهرت یقشو بگیر بگو بیا کارای خونمو بکن😀

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
2740
من نظرمو گفتم اگه توی تاپیکت میگفتی بیاین حرفزباب میلم بزنین مطمئن باش  نظرنمیدادم  به من ...

برو بابا 

تونزده نرقص 

حرف باب میل پیش کش 

صدبار گفتم استراحت مطلقمو کسی وندارم بازمیای میگی ازدل خوش و نازوافادس ک میگم بیاد ....پوفففف

خوشبحالت ک طرف شما براپسر خونه میگیرن و عروسی طرف ما یک ریالم خرج نکردن تاحالا خونه رم پدرم خریدن

وای چه پدر خوبی😊 خدا برات نگه داره. والله من پنج تا برادر دارم. کمرمان شکست از بس خرج کردیم تازه دو تاش مونده . یعنی همه دست به دست هم می دن یکی رو داماد می کنند بعد متاهل میشن مفقود الاثر میشن کلا محو خانواده خانوم شون میشن. داداش بعدی رو هم در حد یه هدیه کمک می کنند. الان نگران کوچیکم.  فعلا که فوق می خونه ولی تنها می مونه آخرش 😓 طلا، تالار و خرید و قسمتی از جهیزیه و هدیه ها و خونه ( حتی رهنش ) خیلی زیاد میشه بخدا. 😢

نمی دونم چرا با طرز فکر شما مشکل دارم هیچ خانواده ای به پسر مردم جهیزیه نمی ده واسه بچه یه مرد سیسمو ...

هیچ خانواده ای برای پسرش خونه نمیخره اگرم خونه ای بدن ارث محسوب میشه و نصف همون رو هم به عنوان ارث به دختر میدن.تفکر شما چیزی رو تغییر نمیده درواقع همینه الان دیگه کل زندگی داماد رو پدر زن میچرخونه آخرم زن ها از دست شوهراشون ناراضی ان انقدر که مردا رو دارن لوس میکنن.دیگه چیزیه که روز به روز داره بیشتر میشه ما هم میبینیم الان دیگه زنها هم شاغل شدن بعضا از شوهراشون بیشتر درمیارن خرج خونه و زندگی رو هم اونا دارن میدن.خرج عروسی هم فقط لباس و آرایشگاه و طلاست که والا اونم از کادوهایی که میدن درمیاد .پدر شوهر خودم ۱۰ سال پیش از کادوهایی که تو تالار جمع شد یه تومنم بیشتر از خرجی که کرده بود جمع شد براش.وقتی پدرشوهر همه خرجای عروسی رو میده کادوهاعقد و عروسی رو هم برمیداره جز کادوهای فامیل درجه یک مثل خواهرو برادر.درضمن بچه دخترشون رو بزرگ میکنن نمیمیرن یه نگاه هم به بچه پسرشون بکنن😏

لطفا برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه یا الله بگید❤
بنظر من اونا هم لطف میکنن عزیزم کلا تو این دوره و زمونه نباید از کسی انتظار داشت

شکی درش نیس هر کمکی لطف و محبته و باید جبران بشه.من از توقعات یه طرفه بدم میاد.الان اکثرا از عروس و پسر توقع دارن اما هی ناز دختر و دامادشون رو میکشن آخه چه فرقی داره

لطفا برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه یا الله بگید❤
هیچ خانواده ای برای پسرش خونه نمیخره اگرم خونه ای بدن ارث محسوب میشه و نصف همون رو هم به عنوان ارث ب ...

والله اگر طرف های شما این طوره حتما باید اینقدر جوش بزنید. من خودم 5 تا داداش دارم 3 تاش رو داماد کردیم بالاتر هم گفتم چقدر سخته. من خودم خونه هم خریدم مجردی.  ولی به خاطر همین برادرها مجرد و این که شرایط ازدواج شون فراهم بشه دادم به یکی شون کلا با سند. خودم هم چون خارج میامدم جهیزیه نگرفتم کلا با دو چمدان لباسم از خونه پدرم خارج شدم. ولی از سه تا زنداداشام یکی فقط خرده ریز آورد یعنی وسایل بزرگ یخچال و تلویزیون و ... رو ما گرفتیم پول رهن خونه ما دادیم و خدا را شکر چند سال بعد با همون پول و طلاها ش خونه خریدن. دیگری که مادر نداشت جز طلا چیز خاصی نیاورد. سومی هم چون پدرش فوت کرد شیربها گرفت 30 میلیون ، 3 سال پیش. جهیزیه آورد.  ولی بازم با پول طلاهای گه ما خریدیم و رهن اولیه الان خونه خریدن. البته من برادرام واقعا کاری هستند بقیه از کنارشون می خورن نه اینکه پدر زن خرج بده. من خودم یک سال درس داشتم تا ویزا م بیاد و ... خونه پدرم زیاد بودم شوهرم خودش می گفت خرج بنداز تو الان زن منی. پدرت نباید خرجی ت رو بده.  

به هرحال  هر کس بر اساس تجربه خودش حرف میزنه حتما مردا های دور و بر شما آون طورن دیگه.