2737
2739
عنوان

احساس میکنم (خیانت)😔😔🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 98 پست
چقدر تحملت زیاده دختر.طرف رقته عکس یک دختر دیگه لایک کرده استوری و کامنت طرف براش گذاشته .تازه میگی ...

ته دلشو خالی‌نکن لطفا چیز خاصی ک نیست...

بابا مردم هم کاراشون زنن تو ی اتاقن باهم کار میکنن زن اونا باید چی بگه..

کاری نکرده ک منم کامنت میذارم واسع پسرای فامیل این یعنی شوهرمو دوس ندترم اونو نمیخوام یا دارم خیانت میکنم

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا من به طرز عجیبی اینجوری ام.واقعا در حد دیوونگی.حتی واسه سادهههه ترین چیزا به قدری اعصابم خورد م ...

منم برا همه چیز حساس میشم 

دیووونه میشم 

دیگه اعصابی برام نمونده

اینجا هم میگن اگر زیاد گیر بدی طرفت زده میشه ازت 😔💔

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
منم برا همه چیز حساس میشم  دیووونه میشم  دیگه اعصابی برام نمونده اینجا هم میگن اگر زیاد ...

من حرفای بچه ها رو میخونم شاخ در میارم....

من برعکس همه شمام😅🙂

اصلا بهش گیر ندادم...

حتی اگه از صبح تا شبم ازش خبر نمی داشتم تا زنگ‌نمیزد زنگ نمیزدم ببینم کجاست...

بیخیال ترس هرچی رو داشته باشی سرت میاد..

2742
ته دلشو خالی‌نکن لطفا چیز خاصی ک نیست... بابا مردم هم کاراشون زنن تو ی اتاقن باهم کار میکنن زن اونا ...

میدونی رفته کل عکسای دخوره لایک کرده فک کنم ۳۰ تا باشه 

بعد اون استوری ک ۳ ماه پیش گذاشته هایلایتش اونو ریپ زده قلبر

بعد هم استوریه دیشب 

فقط منتظرم بیاد ب اون حرف دختره جواب بده ببینم چی میگه

صبر کن شات بدم

منم برا همه چیز حساس میشم  دیووونه میشم  دیگه اعصابی برام نمونده اینجا هم میگن اگر زیاد ...

اره گاهی با تمام درک‌کردناش بهم گفته دیگه میخوام همه پیو تموم کنیم بسمه دیگه انقدرعذابم میدی.ولی هیچکدوم نتونستیم از هم جدا شیم.واقعا منم اعصابی برام نمونده.من سرهیچی وچیزی ندیده اینجوریم.میدونم مشکل ازمنه

من حرفای بچه ها رو میخونم شاخ در میارم.... من برعکس همه شمام😅🙂 اصلا بهش گیر ندادم... حتی اگه از ...

خوش بحالت.البته دوس پسرمنم همینجوریه‌دائم باید زنگ بزنه یا حتی هروقت میگم نمیتونم حرف بزنم میگه  میگه عکس بفرست .برو اشپزخونه عکس بگیرر 

میدونی رفته کل عکسای دخوره لایک کرده فک کنم ۳۰ تا باشه  بعد اون استوری ک ۳ ماه پیش گذاشته هایل ...

اینم باز دلیل نمیشه...

منم بعضی وقتا ینفر ک پیجشو تازه برام باز کرده میرم همه عکساشو لایک میکتم تازه کامنتم میذارم..حالا واسه چند ماه قبلم ک باشه..‌

ی چیزی بهت بگم دوس پسرت زیر ابی نمیره چون اینستاش دست توعه پس فقط ب قول خودش داره ادای روشن فکرارو دو میاره و اینکه اصن دختره بزرگتره پ امکانش دوباره کم میشه ک اتفاقی افتاده باشع یا بخواد بیوفتع....

2738
اینم باز دلیل نمیشه... منم بعضی وقتا ینفر ک پیجشو تازه برام باز کرده میرم همه عکساشو لایک میکتم تاز ...

اره اینستاش کلا دست منه 

همه چیشو میدونم 

میگم شاید خوشش اومده 

اخه خیلی خوشگله💔

اینم باز دلیل نمیشه... منم بعضی وقتا ینفر ک پیجشو تازه برام باز کرده میرم همه عکساشو لایک میکتم تاز ...

شات گذاشتم نگا کن

خوش بحالت.البته دوس پسرمنم همینجوریه‌دائم باید زنگ بزنه یا حتی هروقت میگم نمیتونم حرف بزنم میگه &nbs ...

کلا بیخیال بودم و هسنم اینجوری بهتره ی مرد تا بهش حس اطمینان ندی خودشو پیدا نمیکنه 

2706