2752
2734
عنوان

احساس میکنم (خیانت)😔😔🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 98 پست
شات گذاشتم نگا کن

دوس پسرت گفتع همه بگین اینم گفته بیچاره خخخخ

بیخیال مهم نبباشع برات...

اما خب حواستم جمع کن حسابی و ب دوس پسرتم نشون میده ک نمی پسندی این رفتارا رو...

هیچ وقت نذار چیزی تو دلت بمونه همه چی رو بهش بگو

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
دوس پسرت گفتع همه بگین اینم گفته بیچاره خخخخ بیخیال مهم نبباشع برات... اما خب حواستم جمع کن حسابی ...

انقد تو دلم ریختم بخدا میدونم ی روز از این همه فکر و خیال یه درد بی درمون میگیرم

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد تو دلم ریختم بخدا میدونم ی روز از این همه فکر و خیال یه درد بی درمون میگیرم

دور از جون عزیزم...

ن هیچ وقت نذار اینجوری بشه بهش مستقیم خرفتو با شوخی و خنده بزن

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
2731
دور از جون عزیزم... ن هیچ وقت نذار اینجوری بشه بهش مستقیم خرفتو با شوخی و خنده بزن

اره منتظرم انلاین بشه جواب دختره رو بده بعد حرف بزنم ببینم در حواب دختره چی میگه

خوب پس اونوقت بايدچشاتوروهمه چي ببندي وادامه بدي

نه نمیتونم 

باید حرف بزنم وگرنه انقد غصه مزخورم تا بمیرم 

اخه ما روز خاستگاری رو هم تعیین کردیم😔😔😔💔💔💔خدا بکشه منو 

خیلی آروم و منطقی هر وقت به اعصابت مسلط شدی باهاش صحبت کن.چت نه.فقط صحبت کن حضوری یا تلفنی.بهش بگو چقد روش حساسی و این حساسیت از روی علاقه اس.البته چون تو ایسنتاشو داری خیالت راحت باشع فعلا

نه نمیتونم  باید حرف بزنم وگرنه انقد غصه مزخورم تا بمیرم  اخه ما روز خاستگاری رو هم تعیی ...

عزيزم گاهي وقتاازدست دادن يه چيزايي بهترازداشتنشونه بشين منطقي صحبت كن ونظراخرشوبدون اگه گفت روزي كه تعيين كرديم ميام خواستگاري پس دوست داره ولي اگه دست دست كردبدون يه خبرايي هست

عشق اقاییمم
خیلی آروم و منطقی هر وقت به اعصابت مسلط شدی باهاش صحبت کن.چت نه.فقط صحبت کن حضوری یا تلفنی.بهش بگو چ ...

اره دارم اینستاشو خودشم میدونه کارم چک کردنه دایرکتاشه 

عزيزم گاهي وقتاازدست دادن يه چيزايي بهترازداشتنشونه بشين منطقي صحبت كن ونظراخرشوبدون اگه گفت رو ...

اره باشه حرف میزنم 😔😔

نه نمیتونم  باید حرف بزنم وگرنه انقد غصه مزخورم تا بمیرم  اخه ما روز خاستگاری رو هم تعیی ...

نگران نباص عزیزم ایشالا که چیزی نیست😔روز خواستگاری کِی هس بسلامتی؟😍

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که هستی😍تیکر یک سالگی دوقلوهام🥳🐥🐥