2733
2734
عنوان

چ چیزی توی خونتون اضافیه ک اگه برگردید عقب اصلا نمیخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1833 بازدید | 148 پست
خواهرم از بخارشو ام راضی نیست میگه اونم کاربرد چندانی نداره

واقعا؟ من برای پرده و پارکت کف خونه لازم داشتم

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
بده به من😄😄مادرشوهرم همزن برقی داشت اصلا بلد نبود کار کنه باهاش من گرفتم خیلی استفاده میکنم مامانم ...

ن عزیزم مامان من طرز استفاده شو بلده😂😂

یکی دوماه اولی ک خریده بودش خیلی استفاده میکرد جوگیر بود😁

البته پخت غذا باهاش خیلی طول میکشه بهش حق میدم استفاده نکنه

خواستی آدرس بده با پیک بفرستم😂😂

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم استفاده از وسایل از فردی تا فرد دیگه متفاوته و بستگی ب سبک زندگیا داره

نمیشه برا همه ی نسخه پیچید مثلا من از خیلی از این وسایل ک کاربرا گفتن استفاده میکنم مثلا زودپز ب نظرم کاربردیه...

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
اگه خیلی بزرگ نیس میز خاطرش کن.روش به ساتن خوشگل بنداز

لامصب بزرگه  

12 نفره گوریل

و بشدت لازمش دارم...

یعنی میز اصلی پذیراییه

شوهرش میدم یه مستطیلی ناناز میارم به جاش  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
من موقع جهاز هر چه تو خونه مامانم کاربرد داَشت خربدم یه ماشین اشپزخونه...گوشکوپ برقی سه کاره...ساتد ...

از چند کاره هایی ک خریدی راضی هستی اخه من شنیدم خوب نیستن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

تازگی ها همزن برقی و زودپز هم خریدم...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

زودپز عاااالیه،من هفته ای 2 یا 3 بار استفاده دارم گوشت و حبوبات همیشه تو زودپز میپزم. 

وسیله اضافی هم چرخ گوشت و اتوپرس کم استفاده کردم تو این چندسال شاید 2 یا 3بار بوده استفادم. دیگه بقیه وسایلا استفاده میکنم اکثرا و واجبه. 

استفده زیادم از ایناست: همزن، آبمیوه گیری چندکاره برای معجون و آب هندونه و طالبی... پلوپز برای برنج یا کیک که چندکارست هواپزم داره، چای ساز،ماکروفر، اسنک ساز که ماهی یکی دوبار استفاده دارم... گوشتکوب برقی ندارم به نظرم بی استفادست

وقتی عصبانی هستید مواظب حرف زدنتان باشید عصبانیت شما فروکش می کند ولی حرفهایتان باقی می مانند برای همیشه
چرخ خیاطی هم همینطور فکر کن سال ۸۱ بابام طفلی ۸ میلیون پول جهاز داد اون زمان کاش عقل الان رو داشتم ...

ملامین!!!!!!!

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم