2733
2734
عنوان

چ چیزی توی خونتون اضافیه ک اگه برگردید عقب اصلا نمیخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1829 بازدید | 148 پست
میز ناهارخوری گرد     تو همون فضا مستطیلی خیلی کاربردیتر و جادارتر بود بعد از کرونا شوتش ...

اگه خیلی بزرگ نیس میز خاطرش کن.روش به ساتن خوشگل بنداز

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرخ خیاطی هم همینطور

فکر کن سال ۸۱ بابام طفلی ۸ میلیون پول جهاز داد اون زمان

کاش عقل الان رو داشتم . الهی بگردم تو سرمای زمستون و چله تابستون پتک ر وآهن بکوبه که بهترین جهاز رو به دخترش بده که جلو فامیل شوهر کم نباشه

فامیل شوهر کوفت بخورن به خدا

سرویس پلاستیک کامل. ملامین کامل پرکس کامل چینی کامل

ای خدا چه بی عقلی بودم من

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2738
هواپز  من مجردم مامانم گرفته فقط تو خونه خاک میخوره

بده به من😄😄مادرشوهرم همزن برقی داشت اصلا بلد نبود کار کنه باهاش من گرفتم خیلی استفاده میکنم مامانم میگه پس بده به نظرتون پس بدم اخه هیچ وقت کیک درس نمیکنه حوصله هم نداره نه خودش و نه دخترش....الان هر چی مادرشوهرش برام هدیه میخره مثه بشقاب اینا خواهرشوهرم میگه زود برام منم بخر با وجودی که استفاده نمیکنه مامانم میگه خواهرشوهرت راضی نیس مامانش برات هدیه میخره

پس نخود فلافلو با چی چرخ میکنید؟؟

فلافل هیچکدون دوست نداریم. 

گهگداری شوهرم و پسرم هوس میکنن از بیرون میخرن

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

کباب پز پاین ماکروفر چایی ساز یه عالمه قابلمه روحی پلو پز آبپرتقال گیری برقی سرویس چدنم و...اینا از جهازم کلا دست نخوردی جعمشون کردم واسه جهاز دخترم

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟

من فقط ضروری ها روخریدم و از همه اش استفاده کردم.

من برقی:

پلوپز

آسیاب برقی 

گوشتکوب برقی

مخلوط کن

ابمیوه گیری

آون توستر

دارم که همه اش رو استفاده میکنم. غیر از اینها هم هیچ چیز برقی دیگه برای آشپزخونه ندارم.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706