2733
2734
عنوان

کسی شقاق توی بارداری گرفته؟؟

116 بازدید | 6 پست

۳۴هفتم یکی دو هفتس شقاق گرفتم دکتر پماد همرکس داده اما خوب نشدم من اصن یبوست نیستم ک شقاق گرفتم دکتر گفت بخاطر فشاره 

حالا گاهی خون میاد 

کسی تجربه داره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شقاق با بواسیر فرق داره؟

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))

من بخاطریبوست توبارداریم گرفتارشدم الانم ۳ماهه زایمان کردم ولی میترسم دکتربرم توبارداری قبلیمم همین طوری شدم پیش دکترازیتاگنجی توخیابون چمران رفتم خوب شدم دوباره تواین بارداریم زخم شده وخانم گنجی جای دیگه رفته خیلی بده درددارم همش 😢

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩