2733
2734
عنوان

چجوری با خودم کنار بیام؟؟؟

1177 بازدید | 102 پست

آقا هستم

یه مشکل ظاهری مادرزادی دارم که با عمل هم حل نمیشه(سرم بزرگه)

اعتماد به نفسم خیلی کمه 

اینارو پیشنهاد ندید که خودم رفتم همه رو....

باشگاه

چاق شم

عمل کنم

لباس گشاد

مدل مو و ریش

چجوری با خودم کنار بیام؟؟

آقا هستم مشکل big head دارم،با خودم کنار نیومدم و روحیه ام......(خیلی افسرده شدم)........اگه دوست داشتی تو تاپیکام یه نظری درباره این قضیه بده شاید حرفت باعث عوض شدن مسیر زندگیم شه مرسی از مهربونیت 
کسی که دوستت داشته باشه پیدا میشه ربطی به این چیزا نداره. شوهر منم اینجوریه.

کاری با دوست داشتن ندارم

خودم از خودم بیزارم...با خودم کنار نیومدم

ضمنا تا الان هیچکسی رو مثل خودم ندیدم....

آقا هستم مشکل big head دارم،با خودم کنار نیومدم و روحیه ام......(خیلی افسرده شدم)........اگه دوست داشتی تو تاپیکام یه نظری درباره این قضیه بده شاید حرفت باعث عوض شدن مسیر زندگیم شه مرسی از مهربونیت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاری با دوست داشتن ندارم خودم از خودم بیزارم...با خودم کنار نیومدم

شاید خودت فکر میکنی سرت بزرگه‌. یا کسی ام بهت گفته؟

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
مگه همه ما ها کاملا استاندارد هستیم؟ 

نه ولی خیلی هم غیراستاندارد نیستید

من خیلی فرق دارم

شاید خودت فکر میکنی سرت بزرگه‌. یا کسی ام بهت گفته؟

خیلیا گفتن

یه سریا با حرف یه سریا هم با نگاه

سعی کن خودتو دوست داشته باشی چاره ای نیست منم یه نقص دارم مادرزادی نیست کاش مادرزادی بود کمتر غصه میخوردم سالم بودم موقع دنیا اومدن اینجوری شدم چون بالای ۴ کیلو بودم و مادرم نمیدونست باید سزارین بشه طبیعی دنیام آورد و یه دستم موقع کشیدن توسط پرستازا در رفت و ناقص شد دنبال عمل و درمانم نرفتن الان یه دستم کوتاه و لاغر و تا سینم میاد بالا حسرت شنا کردن رقصیدن باشگاه رفتن تا ابد به دلم موند الانم بخوام عمب کنم مثل اون یکی دستم عادی نمیشه فقط خرج و عوارض الکی بیهوشی برام میمونه ولی دیگه کنار اومدم سعی میکنم خودمو همینجوری دوست داشته باشم البته اینم بگم تابلو نیست که همه متوجه بشن اما خب یه جاهایی مشهوده وقتی مثلا بخوام برقصم استخر برم لباس لختی بپوشم 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
چقد بزرگه مگ من ندیدم ایطو تا حالا شاید از نظر خودت بزرگه 

خیلیا گفتن

یه سریا با حرف یه سریا هم با نگاه

سعی کن خودتو دوست داشته باشی چاره ای نیست منم یه نقص دارم مادرزادی نیست کاش مادرزادی بود کمتر غصه می ...

چاره که چه عرض کنم یه بار خواستم خودمو خلاص کنم حتی قرص هم خریدم ولی فعلا انداختمش عقب....

سر که همه جا معلومه....

نمیشه بپوشونمش مثل شما.همینش بده و تو ذوق میزنه

نه ولی خیلی هم غیراستاندارد نیستید من خیلی فرق دارم

نه خیرم. من خیلی چاقم ولی معتقدم که اینم یه مدله. من تو افراد نزدیک هم سر بزرگ هم کوچک تر از معمول داریم. همه هم انسانهای موفقی هستن. روی این مسئله فوکوس نکن

2706