2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا خیلی دیدم و میبینم که شمردنی نیست

یکیش اینکه بعد فوت پدرم دوستم گفت شما بدبختین به هفته نکشید پدرش تصادف کرد فوت شد

زنموم همش اذیت میکرد وقتی داغدار بودیم به سال نکشید مادرش به طرز فجیعی فوت شد 

هررررکی هررررجور مسخرم کرد به طرز خیلی بد تری سر خودش اومده

اصلا دنیا عجیب گرده....

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

یه بار واسه تقلب خواستم میز اخر بشینم ک یکی از بچه ها نذاشت و منو بردن میز اول 

اون میز اخر نشست و منم خیلی عصبانی چون هیچی نخونده بودم خلاصه اخر امتحان مراقب فهمید کتاب زیر میز باز کرده و برگه شو جلو همه پاره کرد 

من براش کم بودم رفت با عبدالله ابن زیاد ((:
واقعا خیلی دیدم و میبینم که شمردنی نیست یکیش اینکه بعد فوت پدرم دوستم گفت شما بدبختین به هفته نکشید ...

شما ب خدا واگذار کردین یا کارما حقتونو گرفت

شما ب خدا واگذار کردین یا کارما حقتونو گرفت

واگذار به خدا دادم

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

یه بارم همش خواهرشوهرمادرشوهرم پیش من زمانی که تازه ازدواج کرده بودم خیلی یه دخترروکه باباش بازاری بودوسرمایه داربودن که واسه برادرشوهرم خواستگاریش رفته بودن کوبیدن توسره منی که یتیم بودم وتوفقربزرگ شده بودم آهم گرفت وبرادرشوهرم توجلسات اول خواستگاری باماشین زده مادره دختره وبستری شدتوبیمارستان به خاطر جراحت وشکستگیع پا واین وصلت بهم خورد

2706