2733
2734
عنوان

بچه ها امروز یه چیزی ازشوهرم فهمیدم دیگ نمیتونم باهاش زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4729 بازدید | 167 پست
من مهریمو میخام بچه رو میدم ب خودش بره باهمون دختر عموش بزرگش کنه بچه رو حتی از بچه ای که از اونه هم ...

وای اینطور نگو

چطوردلت میاد ب بچه ت اینطوربگی بذارب دنیا و بیاد و بغلش کنی میفهمی چی میگم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اینطور نگو چطوردلت میاد ب بچه ت اینطوربگی بذارب دنیا و بیاد و بغلش کنی میفهمی چی میگم

بچه ای که از این مرد کثیف باشه خون این عوضی تورگاش باشه نمیخام

2731
میفهممت اما نمیشه که باهاش حرف نزنی حتی یه قاتلو هم بخوان دار بزنن باید فرصت بدن از خودش دفاع کنه بز ...

ن الان که ن ولی چن ماه پیش باهم بودن من خیلی ساده بودم ک این رفته عروسی ابجیش گولشو خوردم بخدا خونه برام زندان شده دوس دارم ازادبشم 

خب میتونی خشتکشو دربیاری عزیزم 🤗☺️

چجوری از من چیکاری برمیاد هیچ کسوندارم پشتم باشه مامان بابام بخاطر اینک باردارم میگن تورو کشت هم همونجا بمون میخام ازادباشم دیگ هیچ حسی ب این ندارم فق از اینک ب بازی گرفته شدم حرص میخورم همین

2740
چجوری از من چیکاری برمیاد هیچ کسوندارم پشتم باشه مامان بابام بخاطر اینک باردارم میگن تورو کشت هم همو ...

به خودش گفتی که همه چیو میدونی ؟چی بهت گفت

خدایا شکرت بخاطر خانواده خوبی که دارم همسرم دوستت دارم که همیشه کنارمی     
بچه ای که از این مرد کثیف باشه خون این عوضی تورگاش باشه نمیخام

هنوز دنیا نیومده

ببیتیش نظرت عوض میشه

ندیدی تو همین سایت خانما با چ رفتارایی میسازن و بخاطر بچه میمونن

چون بچشونودوس دارن

هرچند دراشتباه موندن اشتباهه

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
چجوری از من چیکاری برمیاد هیچ کسوندارم پشتم باشه مامان بابام بخاطر اینک باردارم میگن تورو کشت هم همو ...

ازلدی از نظرت چ معنی ای میده؟؟؟

منم این مسئله خط قرمزمه عزیزم اما خوب اسی زندگیش با ما فرق داره من بودم شاید اصلا تو مراحل قبلی وارد ...

بله از همون اول اشتباه بوده

ولی در هر صورت دیر نیس

انشالله که همچی درست بشه

اللن بنظرت چیکارکنم بخدا الان این شکمم مشکل شده برام

با این شرایط نباید میزاشتی که بچه دار بشی ولی الان که شده به نظرم بعدا اون بچه هم اسیب میبینه تو زندگیتون 

البته با یه کارشناس صحبت کنید بهتر راهنماییتون میکنه

مشکلم همین بچس الان توخونم انگارخونه برام زندانه اینق که از این خونه نفرت دارم اصلا فکر اینک باهاش ب ...

این همه دوست داشتن چرا اینطوری شد پس

منو ترسوندی منم شوهرمو خیلی دوست دارم

2706