2733
2734
عنوان

بچه ها امروز یه چیزی ازشوهرم فهمیدم دیگ نمیتونم باهاش زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4729 بازدید | 167 پست
استاتریا برو وجداشو یابشین زندگی کن دیگه بچه هامیگن برو جداشو میگی نمیشه باردارم میگن بمون میگی ازش ...

خب  مگ برم دادگا بگم باردارم میزارن که جدابشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مطمعنی واسه قبلش نبوده بعدش مگه خوب نشدین؟!

اره مطمعنم مال بعد فرارش بوده وقتی برگشت یه مدت خیلی خوب بودیم بعدعروسی ابجیش مشهد شد من نتونستم برم بخاطر یه دلیلایی همونجا که رفته مشهد دوس شده با دخترعموش

2731
مامان بابام بخاطر اینک باردارن نمیتونن پشتمو بگیرن 

اول باهاش حرف بززن شاید پشیمون باشه شاید دختره زیر پاش نشسته شاید زیاده امشب که اومد باهاش حرف بزن پای یک بچه وسطه

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
نامزد یا عقد بودید؟از کجا فهمیدی اینو ،دخترعموش چرا اومده باهاش؟ینی بازم ادامه دادن یا فقط همون موقع ...

عقد بودیم عروسی خاهرش بوده من بنا ب دلایلی نتونستم برم مشهداونا رفتن همونجا با دختر عموش دوس شدع

اول باهاش حرف بززن شاید پشیمون باشه شاید دختره زیر پاش نشسته شاید زیاده امشب که اومد باهاش حرف بزن پ ...

مشکلم همین بچس الان توخونم انگارخونه برام زندانه اینق که از این خونه نفرت دارم اصلا فکر اینک باهاش بخام زندگی کنم نمیتونم 

عقد بودیم عروسی خاهرش بوده من بنا ب دلایلی نتونستم برم مشهداونا رفتن همونجا با دختر عموش دوس شدع

ای بابا چ دخترعموی کثیفی،حالا اگه تو این چند سال چیزی از شوهرت ندیدی ببخشش میدونم خیلی خیلی سخته،ولی برو خونه پدرت بمون تا آروم بشی بعد تصمیم بگیر،حق طلاق و حضانت بچه هم بگیر ازش

ای بابا چ دخترعموی کثیفی،حالا اگه تو این چند سال چیزی از شوهرت ندیدی ببخشش میدونم خیلی خیلی سخته،ولی ...

من مهریمو میخام بچه رو میدم ب خودش بره باهمون دختر عموش بزرگش کنه بچه رو حتی از بچه ای که از اونه هم متنفر شدم

مشکلم همین بچس الان توخونم انگارخونه برام زندانه اینق که از این خونه نفرت دارم اصلا فکر اینک باهاش ب ...

میفهممت اما نمیشه که باهاش حرف نزنی حتی یه قاتلو هم بخوان دار بزنن باید فرصت بدن از خودش دفاع کنه بزار حرف بزنه شاید اشتباه شده باشه شاید در حد چت باشه که اونم باز غلط اضافس اما بازم حق با توئه خیلی خیلی سخته حال الانتو خدا به کافرم نده خدا لعنت کنه زن و مرد خیانت کارو .طبق چتا فکر میکنی النم با همن هنوز؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706