2737
2734
عنوان

بچه ها امروز یه چیزی ازشوهرم فهمیدم دیگ نمیتونم باهاش زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4729 بازدید | 167 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با خواهرشوهرت تماس بگیر موضوع رو دقیق بپرس شاید دچار سوتفاهم شدین

ن دقیق ابجیش ب شوهرم گفته با راضیه کات کردی شوهرمم گفته بوده نه هنوز هستیم اون عشق منه

2731
یبار تو دورهمی جایی ابروشونو ببر.جلو همه بگو دختره خونه خراب کن خجالت نکشیدی بااین بیغیرت بودی؟

ن این کار ابرو خودش میره اخرش میشه تهمت

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
برای منم خاهرشوهرم که طلسم طلاق گرفت و الان دارم طلاق میگیرم و اینجوری ازدستشون راحت شدم خداروشکر

تو باز میتونی طلاق بگیری،من طلاقم نمیتونم بگیرم.

خدا کن بلا سرش نمیاره ها.اما بازم پرو پرو زندگیش رو داره میکنه.نکبت.

پدر بچته ! دوسش داشتی که ازش باردارشدی ! نباید توحریم خصوصیش میرفتی ! داری فقط خودتو عذاب میدی ! باهاش صحبت کن همونقدرکه کاراون بدبوده کارتوهم بد بوده ! ببین هنوچیزی بینشون هست یا نه ! هیچی مثل صحبت کردن نمیتونه کمکت کنه اگه مهارتشونداری ازروانشناس کمک بگیر !

🍁🎶  به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند». 🎶🍁
2706