2733
2739
عنوان

طرفدارن مجردی طولانی یا همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2979 بازدید | 190 پست
بقول دکتر هلاکویی ی انسان سالم به موقعش هم میل به ازدواج داره هم بچه دار شدن اونایی هم ک دوست ندارن ...

دکتر هلاکویی نفسش ازجای گرم درمیاد بهترین زندگیو خودشون دارن نمیدونن بقیه چی میکشن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

مجردخوبه درصورتی ک پشتوانه مالی داشته باشی ومستقل شغلی حرفه ای چیزی یادداشته باشی دراین صورت دلم میخاس مجردبمونم تااخر خخخ

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پولدار که باشی هم مجردی خوش میگذره خوشی زد زیر دلت ازدواج میکنی ازدواجم خوبه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من دختر عمم علاقه ای نداره ازدواج کنه.الان تقریبا پنجاه سالش ومجرد.خودشم شاغله.خونه وماشین وپول همه چی داره.ولی متاسفانه چن وقت پیش سرطان گرفت شوهر خواهرش میبردش دکتر.چون بابا نداره.مامانش پیر شده دیگه.کلا خودش راضیه.میگه بعد فوت عممم هم همه ی دارایشو میده به سالمندان خودشم میره اونجا  

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.

من و چندتا از دوستام همه رشته های خوب درس خوندیم و هممون پستهای مدیریتی داریم از ۳۰سالگی مستقل شدیم ولی نزدیک به خانواده

اواخر دهه ۳۰بجز دوتامون بقیه ازدواج کردیم دوتا دیگنون ازدواحهای خوبی نداشتن و پشیمونن ولی بقیه نه

کلی تو کار موفقیم کلی سفر رفتیم کلی تجربه 

واینکه هیچکدوم اهل دوست پسر و اینا نبودیم

خودم ۳۹سالگی ازدواج کردم و همسرمم هم خیلی خوبه یه بچه هم دارم و هم از متاهلی هم مجردی راضیم

و ازینکه دیر هم ازدواج کردم ناراضی نیستم 

این مدل زندگی کردن بین ما کلا رایج شد و کسی زیر ۳۰سال ازدواج نمیکنه

کلا نگاهمون به دنیا و زیباییهاش و اطرافیانمون خیلی بهتر و مثبتتر شد و قدر همه چی رو میدونیم و الان هم با همسرامون پابه پای هم هستیم

این تجربه من بود

😆😆😆😆😆😆
2738
ازنظرخانومای اینجا نه...

مگه چند درصد پسرای الان خونه از خودشون دارن؟

خیلی بی انصافیه

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
عزیزم من خانوادم تا ۱۰ سال پیش مستاجر بودیم اونقدر هم که میگی سخت نبود

شاید شرایط خوبی داشتی. 

من وقتی ازدوج کردم تقریبا مرکز تهران یه خونه متوسط اجاره کرده بودم. هر سال بدتر شده. 

الان جنوبی ترین جای تهران یه زیر زمین 43 متری که سرویسش مشترکه. نه انباری نه امکاناتی داره. بالای 40 سال ساخته و صاحبخونه طبقه بالاست. 

موندم امسال کجا برم.

مستاجری برای کسی که پول داره خوب که چه عرض کنم عالیه. اما برای کسی که پول نداره و درآمدثابت داره و به تورم نمیرسه مصیبته

عمه های من دوتاشون مجردن یکیشون که هیچکس جرات نداره حتی باهاش حرف بزن چون ممکنه دقیق از خونه بندازتتون بیرون حتی اگه ادم خیلی خوب باشید باهاش همیشه دوبار تو رفتار عاشقتون باشه بارسوم بی دلیل متنفر.یکیشونم بیمار شده کسی نیست ازش حمایت کنه برادراش هستن که اوناهم متاهلن و گرفتار ولی خب حمایت میکنن.خواهراش هم نه.و درکل متاهلی خوبش خوبه یعنی سازش باشه گذشت دوطرفه فهم و شعور و اخلاق حرف اولو میزنه.

و مجردی برای کسی خوبه که اولا مستقل باشه و رفتارش باعث ازار بقیه نشه مثلا همین عمه من جرات ندارم برم مادربزرگمو ببینم.یا توخیابون ببینیمش جلو صدنفر باشه ممکنه گرم سلام کنه یا ممکنه همونجا جوری پشتشو کنه بهت که خودت خجالت بکشی،و بدون فاز اینکارارو انجام میده.و ایناهمه مشکلاتیا که مرور زمان اینجورش کرده تااونجا که پرسیدم و میدونم

و دوما دلایل خوبی برای مجرد بودن داشته باشه

و قبول کنه خودش درامدی که داره صرف پیریش بشه و هزینه پرستار بده نه اینکه زندگی برادرا اختلال ایجاد بشه

در هردوصورت دیگران نباید درگیر مسائل بشن

متاهل هم داریم هر روز دردسر برای خانواده و فامیلن

هرچیزی تعادل و خوبش

به نظرم طلاق باید توجامعه عادی بشه یعنی همه ازدواج کنن بد بود عوضش کنن تا اینکه یکی واقعا بدردشون بخوره و اخلاق دونفر باهم بسازه و این فرهنگ سازی میخواد ما فعلا بتونیم خودمونو یاد بدیم به نظر منفی کسی توجه نداشته باشیم و رو زندگیمون تاثیر نذاره

چرا آخه بعضیاتون کسایی که اصلا دوس ندارن تا آخر عمر ازدواج کنن رو دیوونه و ناسالم و .... میدونین (یا بخوان دیر مثلا تو ۴۰ سالگی ازدواج کنن) انسان آزاد و دارای اختیار آفریده شده و هرکار بخواد میتونه بکنه، این فکرهای کهنه رو بریزین دور. 

جررررندهید نظرمو گفتم . کلا ریپلاااااای نکنید. باتشکر