2733
2739
عنوان

طرفدارن مجردی طولانی یا همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2979 بازدید | 190 پست
خب نمیدونم قیمتش چنده متری ولی خب فکر کنم جا تا جا داره دیگه  منم خود اصفهان نیستم شهرستان ماه ...

بله شهر ماه به سفال معروفه که متاسفانه ثبت نزدند

دو قسمت شهر فروش مجسمه هست

یکی روبروی آستان  امامزاده شاهرضا و یکی دیگه پل عسلک

فکر کنم پل عسلک ارزون تر باشه 

ببخشید شما کدوم شهرستان هستید ؟

مگه غیر از شهرستان ما شهرستان دیگه ای هم هست ؟

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
خیلی خیلی ممنونم از لطفتون ولی من دیگه کاملا درمان شدم اگه دیده باشین گفتم ک دو سه ماه پیش عمل کردم ...

خداروشکر

سلامت باشید .

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون پل عسلک نمیدونم کجاست  بله هست فلاورجونیم

اگه بیایید توی شهر و بپرسید بهتون میگند کجاست 

فکر کنم دیده باشم وقتی میرفتیم چادگان و توی مسیر

بسیارعالی

در پناه خدا .

اخه گفتی غیر سرکار رفتن کاری نکنند  بعد پیشرفت رو خودت در جواب نهایت به همون کار و درآمد خلاصه ...

دارم میگم درس بخونه تلاش کنه درآمد بیشتر داشته باشه تو شغلش به موفقیت های بیشتر برسه نه یه کار روتین و ۳۰ سال انجام بدی این اصلا پیشرفت نیست تکرار مکررات 

دکتر هولاکویی اگر یک ماه ایران زندگی کنن نه تنها این حرفشون رو پس میگیرن بلکه طرفدار خودکشی هم میشن ...

بحث راجع ب جوونایی نیس ک شرایطشو ندارن راجع ب اونایی هست ک روحی روانی از ازدواج بدشون میاد

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2740
بحث راجع ب جوونایی نیس ک شرایطشو ندارن راجع ب اونایی هست ک روحی روانی از ازدواج بدشون میاد

همین شرایطه که روح و روان رو بهم میریزه

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
۱۸ سالمه ولی اطرافم دیدم که ازدواج کردن بعد زندگیشون به گه کشیده شده حاضرم درس بخونم به ی جایی برسم ...

عمرم اخه این صحبتتون درست ولی برای کشوری مثل ایران صدق نمیکنه همه ما اگه خیالمون راحت بود ته درسامون کاری درامدی درمیاد که با صبر بیشتری ازدواج میکردیم اینجا یه کشوریه که هر ثانیه یه شکله