2737
2734
عنوان

طرفدارن مجردی طولانی یا همیشه

2979 بازدید | 190 پست

لطفا بیاین اگر خودتون اینجوری هستین یا کسایی دیدین که این نظر و دارن، بگین که دقیقا چرا همچین اعتقادی دارین (یا دارن) و چه مزایایی مجردی طولانی یا چه معایبی متاهلی داره که اینجوری فکر می کنن؟؟ 

مثلا اونایی که تو همین سایت هم به مجردا می گن بابا مگه بیکاری ازدواج کنی و مجرد بمون پادشاهی کن و از این حرفا.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آدم اگه ازدواج خوب داشته باشه و با عشق باشه متاهلی صدبرابر بهتر از مجردیه

بقول دکتر هلاکویی ی انسان سالم به موقعش هم میل به ازدواج داره هم بچه دار شدن

اونایی هم ک دوست ندارن ازدواج کنن باید برن پیش روانشناس، ریشه یابی بشه  مشکلشون

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

من ۳۷ سالگی ازدواج کردم الان راضیم از زندگی م

مجرد هم بودم واقعا ارامش داشتم روزهای خوبی بود

حداقل خیلی چیزها دستم اومد الان میدونم که خیلی بحث ها بچه بازی انتخاب عاقلانه تر بود 

من خودم مجردم و ترجیح میدم ازدواج نکنم چون با شرایطی ک دارم میدونم خوشبخت نمیشم و فقط  رنج وسختیه 

گرچه الانم پادشاهی نمیکنم ولی بازم راحتتره واسم ☹

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔

من یکی رو میشناسم که خیلی خیلی موفقه

یه پست مدیریتی دولتی داره

خیلی سرشناسه

خونه،ویلا،ماشین،مسافرتای خارجی

همه چی داره

اما الان که پدرمادرش فوت کردن و خواهربرادراش ازدواج کردن خیلی تنها شده

مخصوصا تو این کرونا

همش میگه کاش منم با یکی بودم

خدایا یه شادی یهویی نصیب هممون کن...آمین💜

من خودم دقیقا اینطوری بودم ولی بعد یه مدتی دیگه واقعا تنهایی رو با دوتا چشم خودم دیدم ازدواج کردم والان می گم کاش زودتر ازدواج کرده بودم ولی از این نظر خوبه که به این فکر نمی کنی که الان اگه ازدواج نکرده بودم عضو ناسا بودم!!!همه ی کارایی که می خواستی رو انجام دادی

2706