2777
2789
عنوان

ترو خدا بهم بگید کارم خوب بود یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 56 پست
نه دیگه شما میگی که من دارم دروغ میگم ..ولی من میگم کاربریامون یکی بود الان جدا شدن

کی من کلمه دروغ گفتنو اواردم خانوم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
نه دیگه شما میگی که من دارم دروغ میگم ..ولی من میگم کاربریامون یکی بود الان جدا شدن

عزیزم نمیخوام زیاد بحث کنم بعضی جا ها گفتی دوساله فوت شده الان میگی 1 ساله

کاش توی آینه چشمام قد و بالاتو می دیدی 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به خودت نگیر روی صحبتش با منه

منو ریپلای کرد اخه 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
داشتیم با دوستامون روی پشتبون دور هم بودیم یعنی نمیدونم چطوری چی شد از یه ارتفاع 1و نیم متری افتاد پ ...

😓😓😓 واقعا متاسفم چه حادثه عجیبی، روحشون شاد

... و من به تو ایمان دارم...