2726
عنوان

ترو خدا بهم بگید کارم خوب بود یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 56 پست
نه دیگه شما میگی که من دارم دروغ میگم ..ولی من میگم کاربریامون یکی بود الان جدا شدن

کی من کلمه دروغ گفتنو اواردم خانوم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
نه دیگه شما میگی که من دارم دروغ میگم ..ولی من میگم کاربریامون یکی بود الان جدا شدن

عزیزم نمیخوام زیاد بحث کنم بعضی جا ها گفتی دوساله فوت شده الان میگی 1 ساله

کاش توی آینه چشمام قد و بالاتو می دیدی 💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم به خودت نگیر روی صحبتش با منه

منو ریپلای کرد اخه 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
داشتیم با دوستامون روی پشتبون دور هم بودیم یعنی نمیدونم چطوری چی شد از یه ارتفاع 1و نیم متری افتاد پ ...

😓😓😓 واقعا متاسفم چه حادثه عجیبی، روحشون شاد

... و من به تو ایمان دارم...