2733
2734
عنوان

ترو خدا بهم بگید کارم خوب بود یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 56 پست
روحشون شاد، چرا فوت کردن؟

داشتیم با دوستامون روی پشتبون دور هم بودیم یعنی نمیدونم چطوری چی شد از یه ارتفاع 1و نیم متری افتاد پایین بعد فلج شدن و توی بیمارستان فوت شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی معذرت میخوام یه نگا به تاپیک های قبلیت نگا کردم سال 98 پرسیدین میخوام اقدام کنم بچه داری چجوریه ...

منم میخواستم همینو ازش بپرسم گفتم شاید ازدواج مجدد کرده دو ماه قبل که میخواسته اقدام کنه 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
خیلی معذرت میخوام یه نگا به تاپیک های قبلیت نگا کردم سال 98 پرسیدین میخوام اقدام کنم بچه داری چجوریه ...

عزیزم مال خواهرم بودن ..هر تاپیکی میزنم این رو نیگید کاربری مشترک بوده قبلا

2728
منم میخواستم همینو ازش بپرسم گفتم شاید ازدواج مجدد کرده دو ماه قبل که میخواسته اقدام کنه 

اخه بچه داره بازم از مشکلات بچه داری پرسیده 

برام سوال شد

کاش توی آینه چشمام قد و بالاتو می دیدی 💕

خیر همچین کاری نکردم ..مریض نیستم که ......اون مال هواهرم بوده کاربری قبلا مشترک بوده...من از داستان زندگیمو تعرف کنم   از اون تاپیکه به بعد من بودم

2740
خیر همچین کاری نکردم ..مریض نیستم که ......اون مال هواهرم بوده کاربری قبلا مشترک بوده...من از داستان ...

من فقط سوال کردم عزیزم قضاوت نکردم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

چقدر تاپیکات دروغه

اون از اقدامت

از شوهر فوت شدت 

از عکس دختر ۲۰ ساله که جای خودت گذاشتی

ملتو چی فرص کردی؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
قربونت برم من بدای چس باید همچین دروغی رو بگم ....مریض که نیستم ...شما هم با این قضاوتا خدا جوابتو م ...

قضاوت نکردم برام سوال شد 

از بس تاپیک دروغ میزنن 

کاش توی آینه چشمام قد و بالاتو می دیدی 💕
2706