2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چندسالتونه؟ چند ساله از لنز استفاده میکنید؟ چرا عمل نکردید؟

الان ۲۷سالمه از حدود ۲۱سالگی  متوجه قوز قرنیه شدم قبل اونم آستیگمات بودم مدام نمره چشمم تغییر میکرد و از ۲۱دیگه لنز گذاشتم بعد من شهرستانم رفتم تهران گفتن این لنزا رو استفاده کن بعد بیا تا رینگ واست بذاری دیگه نشد و کم کاری کردم یا هرچی نشد و نرفتم دکتر بعد اون سال ...بعد امسال لنزم شکست مجدد رفتم رفتم پیش مهرداد محمد پور فوق تخصص قرنیس ...عکس برداری کرد گفت که دیگه عمل هایی که میشه واسه جلوگیری از پیشرفت بیماری رو چشم شما  انجام بشه نمیشه انجام داد چون قرنیم فوق العاده نازک شده  چشم چپم ۸/۷۵...چشم راستم۶/۵

دیگه گفت تا زمانی که با لنز راحتی پیشنهادم همین لنزاس چون هرکی پیوند قرنیه کرده باز نیاز به لنز داره گفت از این لنزا استفاده کن تا بببییم چی میشه

سلام،ممنون که جواب دادید،ببخشید لنز سخت حسنش چیه؟ عیبش جیه؟

مزیتش دید خیلی خوبی بهت میده عیبشم اینه اذیت میکنه تا یه ذره هوایی بادی بیاد زود چشمتو اذیت میکنه و اشکت در میاد ...وایه خواب و حمومم باید در بیاری همین 

الان ۲۷سالمه از حدود ۲۱سالگی  متوجه قوز قرنیه شدم قبل اونم آستیگمات بودم مدام نمره چشمم تغییر م ...

من از شش سال پیش میدونستم دارم ولی دوماه پیش رفتم دکتر گفت بیا عمل  ccl انجام بدم که از پیشرفتش جلوگیری کنیم بنابراین یکماه پیش چشم راست وپونزده روز پیش چشم چپ عمل کردم دلم خوش بود که بعداز عمل عینک میذارم کنار ولی دکتر گفت باید همین عینک بزنی شما نمیدونی که مرور زمان دید من بهتر میشه بعداز عمل یانه؟

2740
ببخشید شماکه الان لنز استفاده میکنی عینکم میزنی؟

نه ولا من دیدم درحدی کمه که عینک به مانند یع شیشس واسش فقط لنز میتونم استفاده کنم...خدا رو شکر که عمل کردی کم کم اگه تاری دید داری رفع میشه و به امید خدا دیگا همین نمره چشمت تثبیت میشه و پیشرفت نمیکنه 

نه ولا من دیدم درحدی کمه که عینک به مانند یع شیشس واسش فقط لنز میتونم استفاده کنم...خدا رو شکر که عم ...

امیدبه خدا ،فقط میخواستم ببینم میشه که دیگه از عینک استفاده نکنم. ازدکترم پرسیدم گفت برو سه ماه دیگه بیا ببینیم دیدت بهترشده یانه . ببخشید که با سوالام بهت زحمت دادم،انشاالله شما همیشه سالم باشی. راستی شما اهل کجایی؟ البته اگه دوست داری جواب بده

نه ولا من دیدم درحدی کمه که عینک به مانند یع شیشس واسش فقط لنز میتونم استفاده کنم...خدا رو شکر که عم ...

سلام وقت بخیرر ببخشید عملایی ک واس قوز قرنیه کردید موثر بود یا نه؟ منم چشم روستم عمل کردم چ چپمم ۲۱ اردبیهشت نوبت دارم جواب داده یا نه

من قوز قرنیه داشتم که عمل کردم پیش دکتر صفاپور و همه چی الان اوکیه، ولی هر سوالی هست من می تونم جواب بدم، البته دکتر من هم خیلی خوب و با حوصله بودن و به تمام سوالام جواب مبدادن

2706