2752
2734
من قوز قرنیه داشتم که عمل کردم پیش دکتر صفاپور و همه چی الان اوکیه، ولی هر سوالی هست من می تونم جواب ...

سلام 

من تازه فهمیدم دارم یعنی چهار ساله مبتلام اما تازه فهمیدم چشم چپمه دکتر گفته باید سی سی ال کنی بعدم لنز سخت خیلی میترسم این چه مرضی بود گرفتمون آخه من هنوز بچه ام ندارم یعنی چی خدای نکرده یعنی هیچوقتم نمیتونم بچه دار شم ؟

ارامش خود را به هیچ چیز هیچ کس  وابسته نکن...تا همیشه آن را داشته باشی 🤭🤫
من قوز قرنیه داشتم که عمل کردم پیش دکتر صفاپور و همه چی الان اوکیه، ولی هر سوالی هست من می تونم جواب ...

سلام عزیزم من پنج شنبه عمل کردم یکی از چشمامو الان دیدی خیلی تاری دارم عادیه؟ بعدش خوب میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من پنج شنبه عمل کردم یکی از چشمامو الان دیدی خیلی تاری دارم عادیه؟ بعدش خوب میشه؟

شما مشکلتون حل شد؟ تاری دید؟ 

من سال 93 کیلینیک نور تهران پی ار کی کردم الان چندروزه متوجه شدم فوز قرنبه دارم. اونم با علامت تاری دید چشم چپ متوجه شدم. دارم سکته میکنم از ناراحتی. 

توروخدا کسی تحربه ی مشابه داره بیاد بگه چی میشه اخرش+؟ 

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2731

میشه سوال منم جواب بدین

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
شما مشکلتون حل شد؟ تاری دید؟  من سال 93 کیلینیک نور تهران پی ار کی کردم الان چندروزه متوجه شدم ...

سلام من یکی از چشمامو برج ۳ بود که عمل کردم بعد از پونزده روز عینک قبلی ک استفاده می‌کردم رو زدم و اوایل اصلا اصلا دید خوبی نداشتم دیدم به شدت پایین بود و ترسیده بودم ولی رفته رفته دیدم بهتر شد. نمیگم بهتر از قبل از عمل شد .چون این عمل روی بهتر شدن دید تاثیری نداره . 

ولی از تاری و بد بینی روزای اول عمل رفع شد و دید عادی با عینک رو دارم . البته من یکی از چشمامو عمل کردم و شاید دومی رو عمل نکنم . و عمل کردم چون ۲۲ سالم بود اگر سنم بیشتر بود دیگه عمل فایده ای نداشت 

من سال پیش عمل قرنیه انجام دادم چون قوز قرنیه داشت چشم چپم، پیش دکتر فاطمه ایراندوست هم جراحی رو انجام دادم، چون یکی از دوستانم پیش ایشون عمل کرده بود و راضی بود، منم پیش ایشون عمل کردم و راضی هستم، الان هیچ مشکلی هم ندارم تو دیدم.