2737
2739

کسی که بنا به دلایلی مثل عدم تمرکز حواس یا برنامه ریزی غلط و.... نتونسته باشه برای کنکور بخونه و همه هم فکر کنن که اون شخص امادگی لازم رو داره باید چه کار کنه!؟ 

بعد از اینکه جواب اومد و نتیجه بد بود چه توجیه و دلیلی برای خانواده ش بیاره که کنکورش خراب شده؟، من می خوام امسال یه جوری قانع شون کنم که کنکورم خراب شده و سال بعد بخونم امّا نمی دونم چی بگم بهشون؛ نمی تونم بگم نخوندم. چه کار کنم!؟ به شدت استرس دارم. 

خب اونا فکر میکنن من امادگی کامل دارم چون نه هیچ وقت میرفتم مهمونی نه مشغول گوشی و اینترنت بودم ؛ همیشه تو اتاقم بودم و میون کتابام. 

برای همین کنکورم که خراب بشه واقعا نمیدونم چی بگم!؟ بگم خوب نخوندم!؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

موضوع اینه که من نمیتونم زل زل دو چشای پدر مادرم نگاه کنم بگم رتبم شخصیه! خب این برای من امکان نداره. 

واقعا نمیدونم چیکار کنم

این موضوع باعث شده من استرس وحشتناکی رو تحمل کنم ؛ کل وضع معدم بهم ریخته دچار مشکلات پوستی شدم و حالم واقعا بده. 

میدونمالان میگین من یه ادم ترسوی   لوسم که بخاطر کنکور دارم به صورت جدی به از بین بردن خودم فکر میکنم اما واقعا نتیجه ی کنکورم بد بشه خونوادم زندگیمو جهنم میکنن . من واقعا خسته شدم سال چهارمیه که کنکور میدم و اصلا اینطور  نیست که بتونم یه رشته ی دیگه رو انتخاب کنم . 

روز به روز دارم غمگین تر و ناامید تر میشم و حس میکنم این ناامیدی باعث شده از خدا هم دور بشم ؛ خدا هم دوستم نداره! مگه میشه بنده ای رو دوست داشته باشه که میخواد قتل النفس کنه :(

خب همش پیش کتابات بودی چرا نخوندی؟ 

تو کنکور صندلی کناری من از استرس دائم حالش بدبود و بالا میاورد و بی حال بود 

توام خودت رو بزن به مریضی از جلسه اومدی بیرون 

اما جدا از اینا انشالله که بتونی با اطلاعات قبلیت خوب کنکور بدی 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
2738
موضوع اینه که من نمیتونم زل زل دو چشای پدر مادرم نگاه کنم بگم رتبم شخصیه! خب این برای من امکان نداره ...

یعنی میخوای سال پنجمم بمونی پشت کنکور؟

واقعا داری خودتو نابود می کنی، دانشگاه ارزشش رو نداره. برو دنبال یه هنری حرفه ای، از همینجا زندگی تو نجات بده و بیشتر از این معطل کنکور و دانشگاه نمون.

چه رشته ای میخوای بیاری؟ لابد سر پزشکی داری زندگی تو نابود میکنی

پارسال خودمو به مریضی زدم من سال چهارممه  باور میکنین دیوونه شدمممم

خب ببین پس بمونی برای سال بعدهم داستان همینه 

تو فقط داری صورت مسئله پاک میکنی سال بعدم میشه مثل امسال 

چه رشته ای مدنظرته؟ 

من خودم مهندسی نفت میخواستم معماری خوندم خب نشد که بخونم دیگه خودکشی نداره که 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
2706