2733
2734
عنوان

جواب بابامو چی بدم از استرس و عذاب وجدان دارم میمیرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 146 پست
بعد یه سوال شما تیکر بارداری زدی که 9روز دیگه بچت به دنیا میاد.اونوقت میخای نی نی تو سر جلسه بدنیا ب ...

تيكر كنكوره

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسط این حال بدم خندم گرفت با پستت :))

😐😂😂خودمم حالم بده هیچی نخوندم همه. فک میکنن بیستم و بلدم، انشالله 31 مرداد ساعت ده و 5 دیقه صب من حالم بده ببین کی گفتم 😐😂

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ...! 
2728
موضوع اینه که من نمیتونم زل زل دو چشای پدر مادرم نگاه کنم بگم رتبم شخصیه! خب این برای من امکان نداره ...

دوست من اگه سال چهارمه که کنکور میدی یعنی سه بار دیگه فرصت دوباره گرفتی و هر بار به خودت قول دادی که سال بعد بخونی و نخوندی،سال بعدم متاسفانه احتمالا همینه، دیگه چاره ای نیست،به نظرم کنکورتو بده طبق نتیجت انتخاب رشته کن و نذار برای سال بعد

دوست من اگه سال چهارمه که کنکور میدی یعنی سه بار دیگه فرصت دوباره گرفتی و هر بار به خودت قول دادی که ...

حقیقتش منم همین ترس رو دارم که سال بعدم همین اش و همین کاسه باشه اما خب امسال همه ی مشکلاتمو ریشه یابی کردم و از طرفیم خیلی به هدفم علاقه دارم . 

فقط میخوام امسال به خیر بگذره و یه توجیهی بیارم و بشینم برای سال بعد بخونم نه اینکه تو خونواده ارزشم بیاد پایین و برستنم برم و....

حقیقتش منم همین ترس رو دارم که سال بعدم همین اش و همین کاسه باشه اما خب امسال همه ی مشکلاتمو ریشه یا ...

دوست خوبم امسال با سالهای قبل چه فرقی داره؟ سالهای قبلم احتمالا دم کنکور به خودت قول میدادی که سال دیگه سنگ تموم میذاری و سال بعدم همینکه خیالت از کنکور قبلی و تبعاتش راحت میشد دیگه یادت میرفت تا دوباره نزدیک کنکور! الانم فکر میکنم چون دم کنکوری داری به خودت قول میدی سال دیگه بیشتر بخونی،با خودت روراست باش،اگه قرار بود مشکلاتتو بفهمی تو سال اول میفهمیدی،نهایتا تو سال دوم میفهمیدی و دیگه سال سوم میدونستی چی کار کنی،بیشتر به نظر میاد بهانه میاری،چون وقتت کمه و مستاصل شدی،به نظرم برو دنبال یه رشته ی پایینتر و این عذابو تموم کن، بازم خودت میدونی اگه مطمئنی سال دیگه میخونی و قبول میشی یه فکری به حالش بکن ولی حقیقتش به شخصه فکر نمیکنم سال دیگه هم بخونی،و راستس توقع زیادیه که بخوای پدر مادرت بهت فرصت بدن،این ده روز رو جبران کن و بخون ببین چی قبول میشی

دوست خوبم امسال با سالهای قبل چه فرقی داره؟ سالهای قبلم احتمالا دم کنکور به خودت قول میدادی که سال د ...

راست میگین واقعا همه ی حرفاتون درسته من خودمم میترسم هم از اینده هم از خونوادم   

این چند روز رو میخونم ببینم چی میشه اما واقعا به رشته ب دیگه علاقه ندارم اصلا اگه قبول نشم پدرم نمیزاره ایران بمونم و منم دوست ندارم برم واسه همین دنبال بهانم یه جوری کنکور امسالو توجیه کنم و سال دیگه نظام جدید بخونم که اسونتره

2740
خب چرا نمیری انگلیس دارو بخونی؟

اخه در صورتی منو میفرستن برم که این کنکورمو خراب کرده باشم و اگه کنکورم خراب شه یعنی این مدت دروغ میگفتم و فریبشون دادم و تا سال ها بخاطرش سرکوفت میشنوم و تو موارد دیگه هم نسبت بهم مشکوک میشن!! 

خارج از کشور و پیشرفت کردن خوبه ولی نه برای من   

فقط دنبال یه توجیهم که بگم کنکور امسالم خراب شده بخاطر بدشانسی یا بی دقتی و بعد باز بخونم برای سال بعد 

ولی هیچ توجیه و بهانه ای به ذهنم نمیرسه شما ایده ای ندارین؟

اخه در صورتی منو میفرستن برم که این کنکورمو خراب کرده باشم و اگه کنکورم خراب شه یعنی این مدت دروغ می ...

چه سخت میگیری ته تهش یه ماه دوماه شیش ماه راجع ب کنکور و نتیجش باهات بحث میکنن ،همه اینا تموم میشه هم میری انگلیس هم رشته مورد علاقتو میخونی،اینجا موندی سر این کنکور لعنتی الکی جوونیتو هدر میدی،حیف جوونیت نیس؟

چه سخت میگیری ته تهش یه ماه دوماه شیش ماه راجع ب کنکور و نتیجش باهات بحث میکنن ،همه اینا تموم میشه ه ...

واقعا درست میگین همه ی حرفاتون صحیح 

اما بهتر نیست به جای اینکه بهم توهین کنن بدبین بشم یه بهانه ای واسه امسال بیارم بعد بخونم واسه سال بعد؟؟ دوست ندارم برم حقیقتا 

دلم تنگ میشه واسه داداش کوچولوم 

بعدشم همه میگن اینجا نتونست فرار کرد اونور! 

سلامتیم همه ی روح و روانم در خطره 

تو رو خدا ایده ای پیشنهادی ندارین؟؟ نشنیدین کسی سر جلسه کنکورشو خراب کرده باشه؟