2737
2734
عنوان

در حال حاظر فقط از دنیا همینو میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 104 پست

معده ت قاطی میکنه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دلمه یادت رف بگی 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
تو سایت عکس گذاشتی😐✋

نه عزیزم.خواهش میکنم ی نگاه ب تاپیک آخرم بنداز اگ میتونی راهنماییم کن🤲🏻

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
2738
ویااار خرکی صبح تا شب گشنمه ظهر هم مامانم دمپخت میخواد درست کنه☹☹☹☹☹

واای نگو من نصف شب بلند میشم میگم لوااشک 

نمیدونم بستنی یا فلان چیز تا برام نیارن ولشون نمیکنم بیچاره مامانم و بابام 

بابام چون معتقده خودش تو بچگی سختی کشیده چیزی که راجب پولو غذا و اینا باشه تا اراده کنیم میاره میگه شاید مردی چرا تو دلت بمونه

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
اینا رو با هم بخوری که به خواب ابدی میری.........

امضاتو دیدم این عکسو دیروز دیدم خیلی منو تحت تاثیر قرار داد

معنیشم میشه

مردم لبنان:
"کمک؛ما توسط یک حکومت فاسد و شبه‌نظامیان ایرانی به گروگان گرفته شدیم" !

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
😐✋اگه بگم از ویار هایه خرکیه توعه ناراحت که نمیشی 😁

توهم؟😂😂نه بابا فکر میکردم خودم تنهام فقط 

راستی استارتر دم پختک که عالیه بخور بابا حرف نزن من نمیتونم بخورم اگه بخورم شکمم عین توپ میزنه بیرون تو بجای منم بخور

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
واای نگو من نصف شب بلند میشم میگم لوااشک  نمیدونم بستنی یا فلان چیز تا برام نیارن ولشون نمیکنم ...

داشتم عاشق بابات میشدم که اون شاید مردی به دلت موند رو دیدم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2706