2733
2734
عنوان

در حال حاظر فقط از دنیا همینو میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 104 پست
اینارو میدونم فک کردم وجه اشتراک جدید پیدا کردی😂 پس به این دلیل زود ازدواج کردین شنیدم ترکا زود از ...

اره ترکا کلا ازدواجین😂😂

کوردارو نمیدونم 

میگن کوردا چشم ابرو مشکین و خیلی خوشگل راس میگم☹✋

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
اره ترکا کلا ازدواجین😂😂 کوردارو نمیدونم  میگن کوردا چشم ابرو مشکین و خیلی خوشگل راس میگم☹✋

خیلی خوشگل که نه نمیدونم من خوشگل نیستم اصن ولی میگن خیلی جذابی و تنهاچیز خوشگل صورتم چشامه 

ولی کوردای سنندج اره اونا محشرن و خوشتیپ 

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشاتو ببینم🧐🧐😇😇

واقعا؟ 

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
2728
نه الکی😑🔪😂😂

بیشتر حالتشون وگرنه رنگشون عسلیه 

درحال حاظر فقط دلم مرگ میخواد اینقدر ناراحتم

خدانکنه چرا؟؟؟ بگو تا سبک شی اجی

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
2738
دوغ محلی ترش هم میخوام😭

حامله ای؟ 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
😐نمیخوای عکس بزاری نزار خب لامصب اینکه چیزیش معلوم نیست 😂😂

😂😂😂😂😂بابا منم مث خود از اون کورد خوشگلا نیستم که مجوز ندارم بزارم 😢😂😂😂

2706