2737
2739
عنوان

در حال حاظر فقط از دنیا همینو میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 104 پست
😐✋ایرانو میگن ظالم

بله عزیزم اینم مزد زحمات ایران

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
توهم؟😂😂نه بابا فکر میکردم خودم تنهام فقط  راستی استارتر دم پختک که عالیه بخور بابا حرف نزن م ...

میخواستم بگم دماغ سوخته من هر چقدر که بشه میتونم بخورم 😛😛چیزیمم نشه🤰🤰

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهم؟😂😂نه بابا فکر میکردم خودم تنهام فقط  راستی استارتر دم پختک که عالیه بخور بابا حرف نزن م ...

منم شکمم میزنه بیرون ولی چه کنم که دل وامونده نمیذاره ☹☹☹☹

دیگه قیافه چلو مرغ تو ذهنمه دمپختک حکم نون خشکو داره😑

2728
بله عزیزم اینم مزد زحمات ایران

😂😂ما اینجا خودمونو جر میدیم بابا اون چیز میزایی که میدین له اونا بدین به خودمون لبنانم خوشی زده زیره دلش فک میکنن هیچ گربه ای محض رضایه خدا موش نمیگیره 😈

منم دلم میخواد زودتر تخت و کمده بچم برسه برم وسایلشو بچینم توش 😁😁

صبحت بخیر زیبا😍😍😍😍😍

منم منتظرم تخت واموندم برسه زنگ زدم صاحب مغازه پرید بهم که زنگ نزن وقتی اماده شد زنگ میزنم 

البتع منم بعد که تختو اورد برنامه ها برای مغازش دارم😁

واای نگو من نصف شب بلند میشم میگم لوااشک  نمیدونم بستنی یا فلان چیز تا برام نیارن ولشون نمیکنم ...

😂😂بابات عالیه 

فقط بگو بهش که هزینه ی کفن و دفن زیاده از الان مردمو نکنه تو گور😶✋

😂😂ما اینجا خودمونو جر میدیم بابا اون چیز میزایی که میدین له اونا بدین به خودمون لبنانم خوشی زده زی ...

هی خدا بی چشم و رویی هم حدی داره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2740
دلم گرفت اینو دیدم البته یه سناریوهای خطرناکی هم تو ذهنم اومد 

دلم ب حال مردم ایران سوخت ک از شکم ما میزنن میدن اینا بعد اینقد بیلیاقت بازی درمیارن

صبحت بخیر زیبا😍😍😍😍😍 منم منتظرم تخت واموندم برسه زنگ زدم صاحب مغازه پرید بهم که زنگ نزن وقتی ام ...

الان ذوق و شوقه تو با مال من برابره خدایی ☹😂😂

وای زینب دیروز داشتم از شکم درد زمینو گاز میزدم 😂😂بچه درست زیر دنده هام بود گفتم الانه که به دنیا بیاد بدبختم کنه😐

داشتم عاشق بابات میشدم که اون شاید مردی به دلت موند رو دیدم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

😂😂😂همیشه همینه 😂ادم رکیه 

چیزی میاره خونه نخوریم یا کاری میخواد بترسیم انجامش ندیم میگه عزرائیل دم خونمونه بعضا میاد تو بخواد ببره میبره شاید قسمتت مرگ نباشه بابا جان نترس😂😂😂

واای نگو دانش اموز خالم رفته بود فروشگاهمون بعد بابامو دیده بود راجب یه جنسی از اجناس فروشگاه باهاش بحث کرده بود بعد اومده بود به خالم(خیلی به مامانم شباهت داره) گفته بود ماشالله خانم چه شوهری دارینا چشمای سبز ابیش خیلی خوشگله بعد خالم زنگ زد به مامانم اینو گفت مامانم بعد از 28 سال زندگی مشترک برگشت توچشاش بابام نگاه کرد گفت عه واقعا رنگین چرا تا حالا ندیده بودم 😂😂بعد چپ چپ منو نگاه میکرد میگفت با این نسلتون رو پیر مرد 60 ساله هم کراش داره 

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه

[QUOTE=149975493]الان ذوق و شوقه تو با مال من برابره خدایی ☹😂😂 وای زینب دیروز داشتم از شکم درد زمینو گاز میزدم 😂 ...[/QUOT

حامله ایییییییی؟ماشالله عزیزم الهی خودت و همسرت و فندقت و عزیزانت سالم باشید😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍راستی چند سالت بود😚

ولش بابا نی نیت چطوره 😁😍

خوبه😍

نمیذاره دو لقمه غذا بخوریم از همه غذاها بدش اومده همین روزاس ک غش کنم از گشنگی😁

ولی باز بچه خوبیه حالت تهوع ندارم

2706