2733
2734
عنوان

بیاین از خاطرات دوران مدرسمون بگیم😄

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 61 پست
دگه کردنمو یه هفته بیرون موندیم و تموم شد اون روزا 

من ک سال دوازدهم هر موقه عشقم میکشید میرفتم ی روز میرفتم ی روز نمیرفتم،نامزدم ک اومد خاستگاریم دی ماه پارسال پدرم ک مخالف بود دعوای شدیدی داشتیم ،صبحش رفتم مدرسه اخراجم کردن موقت،اه اه چ روزای گندی بود😪😪😪😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه اونجور مواقع بینی و گونه هام از سرما قرمز میشد خیلی بد بود😂

من صورتم مث کچ سفید بود قیافم زمستونا شبیه روح بود،لعنت ب لحظه هایی ک ابریزش بینی میگرفتم و دسمال نداشتم😂😂😂

2728

من تو دبیرستان تازه تو فاز عاشقی افتاده بودم بعد یروز نرفتم مدرسه با پسر خالم رفتیم بیرون درحد رستوارن و کافی شاپ وقتی برگشتم خونه مامانم گفت کجا بودی منم گفتم کجا دگه مدرسه گفت کدوم مدرسه مدیر زنگ زد گفت چرا دخترتون نیست بعد کلی کتک گفتم من مقصر نبودم پسر خواهرت گفت بیا بریم  ولی شانص اوردم بابام نفهمید😢😢😢😢😢 

من صورتم مث کچ سفید بود قیافم زمستونا شبیه روح بود،لعنت ب لحظه هایی ک ابریزش بینی میگرفتم و دسمال ند ...

دقیقا مثل من😂😂😂منم تا یه کوچولو هوا سرد میشد ابریزش بینی میگرفتم بدبختی ای بودااااا😐

آرزوها بی اندازه بی رحمند🌙
دلتنگی که من و دوستم خیر سرمون دوست پسر داشتیم😷اس ام اس بازی میکردیم من چقدر از بیتالک بدم میومد نص ...

اخه خوبیش این بود ک با اونی که همه چیزارو اولین بار با خودش تجربه کردم میخایم ب هم برسیم😅

ابجی استرس جیم زدن پدره ادمو در میاره

2740
وای لحظه هایی ک گوشی میبردم مدرسه استرس اینکه ازم نگیرنش پدرمو درمیاورد

من که سال آخر خیلی ریلکس بودم زیاد میبردم😂😂😂میز آخر بودم اون زیر باهاش کار میکردم سر کلاس😐

آرزوها بی اندازه بی رحمند🌙
2706