2733
2739
عنوان

😍😁بهترین حس دنیا رو کی داشتین؟😁😍

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 80 پست
من هر وقت احساس خوشبختی محض کردم یه مشکل بزرگ تو راه بود. قبولی کنکور به دنیا اومدن دخترم

خدانکنه عزیزم

خدا گفته همانا بعد از هر سختی آسانی هست

امیدوارم هر چی انرژی منفیه از خودت و خانوادت به دور باشه💐💐💐

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌
اهان اخه گفتین یه دختر یه پسر گفتم شاید دوقلو باردارین  بچه اولتونه؟

نه دومم اولی دختر میگم انشالله غربالگری درست گفته باشه وپسرباشه

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی به هدف شغلیم رسیدم وقتی بابا و مامانم بهم میگن تو دین دنیای مایی خداروشکر میکنیم که خدا تورو بم ...

خوشبخت بمونی قشنگم🌹🌹🌹🌹

مگه چیشده بود قشنگم؟ اگه دلت خواست بگو😍😍

من ۲.۵ سال مشکل واژینیسموس داشتم که اون شب مشکلم حل شد .البته برام ۲۵ سال گذشت اون مدت 

میدونین واژینیسموس چیه

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
2728
2738
شماهم ویار دارین؟انقد حالو روزم بده اول از همه اینو از همه میپرسم

من تو ۲ تا بچه هام خیلی ویارم شدید بود ولی الان بجز بی حالی هیچی نیست

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
من ۲.۵ سال مشکل واژینیسموس داشتم که اون شب مشکلم حل شد .البته برام ۲۵ سال گذشت اون مدت  مید ...

میشه بگین چیه من نمیدونم عزیزم😁

2706