2737
2739

چی و کی باعث شد حس کنین خوشبخت ترین آدم دنیایین❤

برای خوشبختی هم سلامتی و رسیدن به آرزوهامون دعا کنیم😍

انرژی مثبت کائنات:هر خواسته ی خوبی که برای هر کسی بکنی کائنات دست به دست هم میدن تا خواستتون رو محقق کنن🌹

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌

تو غربالگری گفته احتمالا پسر یه دختر دارم همه خیلی خوشحال شدن ناز دختر چهارتا نوه داریم پسر نه دعا کنید غربالگری درست گفته باشه

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز تولد برادرزاده ام

روزی که اولین بار دیدمش و با دستای کوچولوی تپلی ش دستامو سفت گرفت 

روزی که منو شناخت و بهم خندید

واقعا بهترین روزای زندگیم بودن تا الان بی اغراق 

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
2731

بیبی چکم مثبت شد بعد از دوسال اما خب سه ماه سقط شد 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2738
تو غربالگری گفته احتمالا پسر یه دختر دارم همه خیلی خوشحال شدن ناز دختر چهارتا نوه داریم پسر نه دعا ک ...

عزیزم الهی اول از همه بچت سلامت باشه و بعدشم بخاطر دل مهربونت پسملی باشه😍😍☺☺

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌

وقتی کسی که یک درصد احتمال نمیدادم دوسم داشته باشه به سختی از طریق دوستام پیدام کرد و بهشون گفت واسه یبارم شده میخوام با آیلین صحبت کنم اون روز اصلا نفهمیدم چطور گذشت خیلی حالم خوب بود💫💫

ولی خیلی کوتاه بود و الان دوباره از هم جدا شدیم و بد ترین حال دنیارو از نبودش دارم😔

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
2706