2737
2739
عنوان

😍😁بهترین حس دنیا رو کی داشتین؟😁😍

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 80 پست
امیدوارم همین روزا دوباره اون حس ناب بیاد توی دلت خوشگلم😍😍😍

مرسی عزیزم الان دیگ نمیخام دعا کن با شوهرم ب ارامش برسیم خسته شدم

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی کسی که یک دزصد احتمال نکیدادم دوسم داشته باشه به سختی از طریق دوستام پیدام کرد و بهشون گفت واسه ...

عزیزم هنوزم که درگیری همچین آدمی حتی ارزش یه لحظه ناراحتی و حسرت رو نداره حتی ارزش فکر کردن هم نداره 

2742
وقتی کسی که یک دزصد احتمال نکیدادم دوسم داشته باشه به سختی از طریق دوستام پیدام کرد و بهشون گفت واسه ...

عزیزم بدون بعد از هر سختی راحتی هست😍

عشقتون پایدار و همیشگی😘

بمونین برا هم عزیزدلم نگران نباش شما مال همین😍😍😍

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌

الان که فکرشو میکنم...

نداشتم همچین حسی😥😥😥

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
۲۸ شهریور سال ۱۳۹۱ .بهترین حسی که توزندگیم حس کردم وصف کردنی نیست از خوشحالی گریه و خنده قاطی شده بو ...

مگه چیشده بود قشنگم؟

اگه دلت خواست بگو😍😍 

عزیزم هنوزم که درگیری همچین آدمی حتی ارزش یه لحظه ناراحتی و حسرت رو نداره حتی ارزش فکر کردن هم نداره ...

درسته واقعا نداره ولی واقعا عاشقشم و فراموش کردن زملن میبره

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
2740
عزیزم بدون بعد از هر سختی راحتی هست😍 عشقتون پایدار و همیشگی😘 بمونین برا هم عزیزدلم نگران نباش شم ...

قربونت عزیزم ولی فکرنکنم🖤

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
نه کلا نوه هارو میگم چهرتا نوه دختر هست یه کاکلی کم داریم

اهان اخه گفتین یه دختر یه پسر گفتم شاید دوقلو باردارین 

بچه اولتونه؟

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
اولین بار وقتی صدای قلب دخترمو شنیدم همه افراد زندگیم رفتن ی گوشه و دخترم شد تمام قلبم.وقتی که تو ات ...

بهشت زیر پای توعه عزیزم 

خوشیتون پایدار باشه و سایت بالای سرش تا قد کشیدن و بزرگ شدنشو ببینی

گل باشه ولی عمرش مثل گل نباشه😍😍😍

اهان اخه گفتین یه دختر یه پسر گفتم شاید دوقلو باردارین  بچه اولتونه؟

شماهم ویار دارین؟انقد حالو روزم بده اول از همه اینو از همه میپرسم

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .
2706