2737
2739
عنوان

این داستان جاری رو اعصاب 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 6829 بازدید | 200 پست
این همه توهین کردن درسته؟؟؟؟؟ واقعا منطقم چیز خوبیه معلومه همه دلشون پره دارن خالیش میکنن 

حرف بدی بهش نزدن گفتن اسناتر خیلی پرو هست که با اینکه کارهای هم که باید خودش انجام بذه دا ه جاریش انجام میده و بعد میگه جاری رو اعصاب 

بخدا من همجوره از اعضایی خانواده شوهرم سر ترم حتی خسته از سر کار میرفتم خونه پدرشوهرم با اینکه با جاریم اصلا رابطه خوبی ندارم هیچ وقت اینجوری مثل اسی نکردم همیشه مادرشوهرم نمیذاره کاری کنم ولی من خودم پا میشم کمک میکنم جاری چه گناهی داره بخواد جور منم بکشه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من با خوندن متن اولیه تاپیکت وقتی به اونجاش ک گفتی 

(فقط اونجایی ک مادر شوهرم گفت ظهر برنج زیاد گذاشتم هنوز هست نمیخواد😂😂🤣🤣 ) رسیدم و استیکرای خندت از ذوق بیش از حدت بخاطر حرف مادرشوهرت رو دیدم به این نتیجه رسیدم‌ک توی دلت حال میکنی و اصلا از این شرایط ناراحت نیستی اینجوری حرف میزنی ک اینجا بهت حمله نشه خوب جنس سایت و شناختی ولی یکم روی خودت کار کن عزیزم مشکل به هیچ وجه از جاریتون نیس شما مشکل داری

❤خدا جونم بابت همه چیز ممنون❤
2731