2733
2739
عنوان

این داستان جاری رو اعصاب 😐

6828 بازدید | 200 پست

مادر شوهرم خودش اجازه نمیده من اونجا زیاد‌ کار کنم  مثلا بخوام ظرف بشورم بزور میاره منو میگه بشین من خودم میشورم هرکار کنم نمیزاره 🤭ولی با جاریم چون برادر زادشه راحته دیگه اون بخواد کار کنه جلوشو نمیگیره 

و ایشون ب شدت لجش میگیره ک چرا من کار نمیکنم🤭😐😐😐 

چند روز پیش خونه مادر شوهر نشسته بودیم یهو گفت برای اون یکی پسرت زن پیدا کردم اینقدر کاریه دیگه نمیزاره دست ب سیاه و سفید بزنی 😒( با حالت کنایه)

بعد مادر شوهرم بهش گفت حالا تو پاشو امشب شام درست کن ببینم تو هم زرنگی یا نه 😏

گفتم میخوای من درست کنم؟ گفت ن تو بشین خودش درست میکنه 😅

جاریمم پا شد رفت درست کنه چند دقیقه بعد اومد بمن گفت پاشو بیا برنج درست کن 🤨

من😐

اون😒

بعد مادرشوهرم گفت من بتو گفتم تو ب یکی دیگه میگی؟ اونم گفت من خورش درست میکنم اونم برنج بزاره پس چییی؟🤨

من فقط نگاه😐😐😐

چرا اینجوری میکنهههههه؟ میخواستم بگم بشین بابا خودم همشو درست میکنم مگه چیه ی شام درست کردن 😐

فقط اونجایی ک مادر شوهرم گفت ظهر برنج زیاد گذاشتم هنوز هست نمیخواد😂😂🤣🤣   

من مادرشوهرم خودش چیزی بگه حتما انجام میدم ن با کار کردن اونجا مشکلی دارم ن منتی هست اونم مثل مادر خودم ولی خب خودش واقعا اجازه نمیده از کارای جاریم واقعا ناراحت میشم این ی نمونه کوچیکش بود بخوام بگم ی کتاب میشه 😶 دلم میخواد کلا با این موجود قطع رابطه کنم 😐زبونشم هزاران هزار متره

❄❄❄❄❄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کرم از همون بزرگست🐍

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738

مادرشوهرت خیلی رو مخیه  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706