2737
2734
عنوان

بازگشت عشق بعداز ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2783 بازدید | 96 پست
دور از جون تو ی فامیل داشتیم دوست پسرش فهمید خواستگار داره نیومد جلو این عقد کرد کرم ریخت پسره بردش ...

اون اینطوری نیست که اذیتم کنه تحصیل کردس نمیدونه ازدواج کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نمیدونم چیکارکنم پسریو که بسختی فراموش کرده بودم دوباره اومده تو ذهنم دارم به جدایی فکر میکنم ...

من بهت قول میدم اون نمیاد خاستگاریت فقط میخادزندگیتوخراب نکن .لطفاخوشی الانتو خراب نکن

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

استارتر اگر عشق و احساس و انرژی داری صرف زندگیت با همسرت کن

آدمایی که گذرا تو زندگیت بودن و حالا جز دردسر برات کار دیگه ای نمیکنن رو بذار کنار و فقط به رو برو و آینده ات نگاه کن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731

عزيزم مطمين باش اگه انقد دوست داشت ازت دل نميكند وقتي يكمدت نبوده يعني عشقش اونطوري كه ميگه نيست چرا اونموقع كه مجرد بودي اقدامي نكرد ، و يك لحظه فكر كن اين قضيه برا نامزدت پيش آومده منظورم اينه فك كن نامزدت عشق قديمي داشته از هم جدا شدم حالا دختره فيلش ياد هندوستان كرده توقع داري نامزدت چكار كنه ؟؟

چه شوهر بی بخاری داری که اسمشو اشتباه صدا کردی هیچی نگفت سیمکارتتو عوض کن اون پسره هم رده بود بالا ...

چقدر زشته این حرف زدنتون استارتر اجازه توهین به شوهرشونداده ها نظرخواهی کرده،خب شاید اصلا متوجه نشده یاهرچیز دیگه استارتر احساس کرده که فهمیده،چطور ندیده ونشناخته اجازه توهین میدید به خودتون

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2740
نمیدونه ازدواج کردم میگم اسمشو از شناسنامم پاک میکنم وبهش نمیگم قبلا ازدواج کردم

😐😐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
نمیدونه ازدواج کردم میگم اسمشو از شناسنامم پاک میکنم وبهش نمیگم قبلا ازدواج کردم

دروغ میگه میدونه خر نشو منم قول خوردم قول خوردم تو نخور 

برای شفای یه دختر دعا میکنید؟😓 لایک کنین منم صلوات میفرستم براتون
چه شوهر بی بخاری داری که اسمشو اشتباه صدا کردی هیچی نگفت سیمکارتتو عوض کن اون پسره هم رده بود بالا ...

😔بی بخارنیست من تو احساسی ترین لحظه ممکن اسمشو اشتباه گفتم میگم شایدم متوجه نشده ولی مطمئنم فقط نمیخواسته احساسش اسیب ببینه چون خودش گفت وقتی اتفاقی میفته دلش اشوب میشه

اون اینطوری نیست که اذیتم کنه تحصیل کردس نمیدونه ازدواج کردم

اون بنده خدا هم اذیت نکرد فقط گفت من میخواستمت کاش اون موقع نمیگفتم نمیام خواستگاری و حرفای پوچ البته من اون دختر و مقصر میدونم اگر نمیتونست از فکرش دربیاد عقد نمی‌کرد دلم به حال پسره که گرفتش سوخت ☹️

2706