2733
2734
عنوان

اگر جای من بودید چکار میکردید؟این داستان مادرشوهر عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 89 پست

مپ حامله نیستم ولی دلم خواست😋😋😋😋😋

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باردارم میگه میمونه خراب میشه 

زنگ بزن مادرشوهرت تشکر کن بگو خیلی خوشمزه بوده ممنون به فکرمی شما از کجا می‌دونستی زعفران واسه ماه فلان(ماه بارداری تو بگو)خوبه،؟؟اخه خودمم یه هفتس فهمیدم دکترم گفت تا میتونی غذا زعفرانی بخور تا بچه خوشگل وسالم بشه،،ممنون به خاطر من این همه زعفرون استفاده میکنی تو این گرونی

2731
باید همسرتون وقتی میبینه غذا زعفرونیه مودبانه عذرخواهی کنه بگه شما بخورین نوش جونتون. چون خانمم نمیت ...

خیلی به مادرشوهرم گفتم 

شوهرمم بهش گفته اما انگاری زعفرون توی خونشون اضافی داشتن از وقتی من باردارم فقط زعفرون میزنن توی غذا 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

خب اصلا ازش نگیره.واقعا شوهرت از مادرش بدجنس تره.ادم اینقدر شکم پرست.دوبار که قبول نکنه یا پس بفرسته بگه نمیتونم بخورم چون خانومم هوس میکنه مادره هم خودشو جمع میکنه.تقصیر بیزبونی خودته.اخه اینا هم اسم خودشونو گزاشتن انسان

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

زنگ بزن به مادر شوهرت بگو

دستتون درد نکنه بابت غذا ولی منکه نمیتونم بخورم شوهرمم از گلوش پایین نمیره تنها بخوره

هر دفعه زحمت میکشی غذا میاری میده به فقرا

بزار بمونه خونه ،خودتون بخورید 

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
من سه ماهه بودم ۱ بسته زعفرون خالی کردم تو یک لیوون ابجوش خوردم.هیچیم نشد 😑

من یکم زعفرون بخورم لکه بینیم شروع میشه 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2738

اشکال نداره نخور شما

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

چرا منع مصرف زعفرون هستی ؟

تو هفته های اول اونم شربت غلیظ ممنوع هست نه مقدار کم توی غذا

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
چرا منع مصرف زعفرون هستی ؟ تو هفته های اول اونم شربت غلیظ ممنوع هست نه مقدار کم توی غذا

رعایت کنی ضرر نداره ولی یک قاشق مهم نیست واقعا 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706